TSO-TSE İŞBİRLİĞİ

Tarih: 2012-02-24 00:00:00

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ve Türk Standartları Enstitüsü arasında kalibrasyon hizmet taleplerinin karşılanmasına yönelik indirim protokolü imzalandığı belirtildi. Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Genç, TSE tarafından Kdz. Ereğli TS

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ve Türk Standartları Enstitüsü arasında kalibrasyon hizmet taleplerinin karşılanmasına yönelik indirim protokolü imzalandığı belirtildi.

Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Genç, TSE tarafından Kdz. Ereğli TSO üyelerine, Deney ve Kalibrasyon Merkez Başkanlığı'nın yürürlükteki ücret tarifesi üzerinden indirim yapacağını bildirerek, açıklamasında şunları ifade etti:

Kdz.Ereğli TSO ve Türk Standartları Enstitüsü arasında imzalanan protokol gereği oda üyelerimizin , TSE deney ve kalibrasyon Merkez başkanlığı tarafından yapılacak eğitim ve kalibrasyon hizmet taleplerinin karşılanması konusunda indirim yapılacaktır.

Bu işbirliği çerçevesinde Türk Standartları Enstitüsü tarafından , Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine Deney ve kalibrasyon merkez başkanlığının yürürlükteki Kalibrasyon ücret çizelgesin de belirtilen ücretler üzerin den uygulanacak indirimler şu şekildedir:

Türk Standartları Enstitüsün den belgesi olmayan Oda üyelerimize kalibrasyon hizmetlerinde %30 , Eğitim hizmetlerinde ise %20 indirim uygulanacaktır.

Türk Standartları Enstitüsünden belgesi olan Oda Üyelerimize kalibrasyon hizmetlerinde %40 , Eğitim hizmetlerinde ise %30 indirim uygulanacaktır.

Söz konusu ücret indiriminden yararlanmak isteyen Oda Üyelerimizin , hizmet taleplerini yazılı olarak Türk Standartları Enstitüsü Deney ve Kalibrasyon Merkez Başkanlığı Kalibrasyon Grup Başkanlığına veya bağlı bulundukları Müdürlüklerine iletmeleri gerekmektedir. Ayrıca Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odasına üyelik ile ilgili güncel kayıt bilgilerini yazı ekinde sunmalıdır.

TSE Kalibrasyon Merkez Başkanlığında hizmet talepleri gerçekleşmiş fakat hizmet talebi esnasında yazılı olarak güncel oda kayıt bilgilerini sunmamış firmalarımız bu protokolden faydalanamayacaklardır.

Bu uygulamanın Oda üyelerimiz açısından  önemli bir destek olmasından dolayı yapılan protokolün herkese hayırlı olmasını temenni ederiz.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

halim perişan :

ne işe yarar tso?üyelerinin hangi maduriyetini gidermiş?hangi ekonomik,sosyal veya kültürel alANDa etken olmuş,ereğli için ne yapmış.tso=boş işler makamı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.