TTK'YA YENİ CİHAZLAR ALINACAK

Tarih: 2013-06-11 09:23:00

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı Gaz Kromatografi Cihazı alımı gerçekleştirecek.

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı Gaz Kromatografi Cihazı alımı gerçekleştirecek. Türkiye Taşkömürleri Kurumu'ndan yapılan duyuruda, TTK'nın ihtiyacı olarak yer altı ocaklarında alınan kömür numunelerininin laboratuvar ortamında simultane TG/-DTA sisteminde cihazda yakma deneyleri yapılarak TGA sisteminde oluşan gazların ayrılarak teker teker tür ve miktarını tayin etmek ve ilave olarak ocaklardan alınan gaz numunelerinin analizini de yapma özellik ve donanımına haiz bir gaz kromatografi cihazı ve donanımları satın alınacak. 10 Temmuz 2013 Çarşamba günü saat 15.00'e  kadar firmaların TTK Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı'na ihale dokümanına 30 TL vererek katılabilecek.
TTK Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ihale duyurusu şu şekilde:
"İhale sonucu,   ihale üzerine bırakılan istekliyle teklif edilen toplam fiyat üzerinden götürü bedel sözleşme imzalanacaktır. Tekliflerin geçerlilik süresi ihale tarihinden itibaren enaz 120 takvim günüdür.  Sistem laboratuvara kurulup yeterli sayıda personele ücretsiz eğitim verildikten ve geçici kabulü yapıldıktan sonra sistem kabul edilecektir. Tüm sistemler her türlü dizayn, malzeme ve işçilik hatalarına karşı geçici kabul tarihinden itibaren 3 yıl boyunca firma garantisi altında olacaktır. Tekliflerin geçerlilik süresi ihale tarihinden itibaren en az 120 takvim günüdür. Sistemin kurulması ve devreye alınması firma uzmanlarının gözetiminde (ücretsiz olarak) TTK personeli tarafından yapılacaktır. Teklifçi firma; teklif edilen komple standart sistemin neleri kapsadığını ayrıntılı olarak fiyatları ile birlikte belirtecek, varsa standart sistemin dışında kalan ünite ve aksesuarların fiyatlarını ve fonksiyonlarını teklifinde ayrıca belirtecektir. Ayrıca teklifçi firma; manuel enjeksiyon sistemi, programlanabilir split/splitless enjeksiyon bloğu, internal link, kütle dedektörü, turbomass yazılımı ve ms kütüphanesi. kontrol ünitesi, gaz saflaştırma sistemi, kolon (analiz içeriğine uygun), bilgisayar ve yazıcı, taşıyıcı gaz olarak helyum gaz tüp ve regülatörü, İdarede mevcut TGA cihazı ile GC cihazının bağlantısı için gerekli interface ünitesini teslimatta vereceği asgari üniteler olarak teklifine dahil edecektir"

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.