TÜRKİYE 13.SÜ TED EREĞLİ KOLEJİNDEN

Tarih: 2012-07-20 00:00:00

Üniversite adaylarının merakla beklediği, 16-17 ve 23-24 Haziran'da yapılan 2012-Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçları açıklandı. TED Kdz.Ereğli Koleji Öğrencisi Umut Küçükarslan Türkiye 13'ncüsü olarak Kdz.Ereğli'ye son 30 yılın en önemli başarısı

Üniversite adaylarının merakla beklediği, 16-17 ve 23-24 Haziran'da yapılan 2012-Lisans Yerleştirme Sınavları (LYS) sonuçları açıklandı. TED Kdz.Ereğli Koleji Öğrencisi Umut Küçükarslan Türkiye 13'ncüsü olarak Kdz.Ereğli'ye son 30 yılın en önemli başarısını getirdi.

Konuya ilişkin TED Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kayhan yaptığı açıklamasında, "Sınavların sonuçları açıklandı, okulumuz öğrencisi Umut Küçükarslan Y-MF4 puan türünde Türkiye 13'ncüsü olarak büyük bir başarıya imza atmış kendisi kadar bizleri de son derece sevindirmiştir. Kendisini ve ailesini bu başarısından ötürü kutluyoruz ve yine okulumuz öğretmenlerine, velilerimize duyarlı yaklaşımlarından ötürü de teşekkür ediyoruz" dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ünal Savaş :

Sevgili öğrenciler, şunu asla ve asla unutmayınız: "TAŞI DELEN SUYUN KUVVETİ DEĞİL, DAMLALARIN SÜREKLİLİĞİDİR." M. KEMAL ATATÜRK'TEN EĞİTİM ÜZERİNE GÜZEL SÖZLER: "Eğitim, kültür ve bilgi aydınlığa açılan en geniş penceredir." M. Kemal ATATÜRK "Okul, genç beyinlere insanlığa saygıyı, millet ve ülkeye sevgiyi, bağımsızlık onurunu öğretir." M. Kemal ATATÜRK "Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız." M. Kemal ATATÜRK "İlim ve fennin yaşadığımız her dakikadaki safhalarının gelişmesini kavramak ve izlemek şarttır." M. Kemal ATATÜRK "Dünyada her şey için medeniyet için hayat için başarı için en hakiki mürşit bilimdir, fendir." M. Kemal ATATÜRK "Türk milletinin yürümekte olduğu ilerleme ve uygarlık yolunda elinde ve kafasında tuttuğu meşale müspet ilimdir." M. Kemal ATATÜRK Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, 2005, Kalite gönüllüsü Ünal SAVAŞ – Erdemir retired, 2005, Quality volunteer

Ünal Savaş :

TEBRİKLER... TEBRİKLER... TEBRİKLER... SÖZÜN ÖZÜ: "Hayatta en hakiki mürşit ilimdir." M. Kemal ATATÜRK "Dünyanın her tarafında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakar ve muhterem unsurlarıdır." M. Kemal ATATÜRK "Büyük başarılar, değerli anaların yetiştirdikleri seçkin çocukların yardımıyla meydana gelir." M. Kemal ATATÜRK "Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden, rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdurlar." M. Kemal ATATÜRK "Çalışmak demek, boşuna yorulmak, terlemek değildir. Zamanın gereklerine göre bilim ve teknik ve her türlü uygar buluşlardan azami derecede istifade etmek zorunludur." M. Kemal ATATÜRK “21. Yüzyılın cahili, okuma yazma bilmeyen değil, ÖĞRENEMEYEN, eskiden öğrendiklerinden gerektiğinde vazgeçemeyen ve YENİDEN ÖĞRENEMEYEN olacaktır. Alwin TOFFLER Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, 2005, Kalite gönüllüsü

EREĞLİLİ.. :

TED KOLEJİ ARTIK BAŞARILARIYLA ÖN PLANDA..DEDİKODU YAPARAK OKULU KÖTÜLEYENLERE ENBÜYÜK CEVABI VERİYORLAR BU BAŞARILARLA..TEBRİKLER..BU GURURU EREĞLİYE YAŞATAN TÜM TED AİLESİNE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM..ÖYLE MEB İN YAPTIĞI SINAV BAŞARISINI AYLARCA BİLBORDLARDA TUTMAKLA BAŞARI GELMİYOR..

erdal yağmur :

TEBRİK EDERİM TED KOLEJİNİ.ÇAĞDAŞ EĞİTİM VERİLDİMİ BAŞARI MÜKEMMEL OLUYOR.BELKİ BU HABERİ OKUYAN OLURSA ÇOÇUKLARINI CEMAATİN OKULARINA GÖNDERMESİNLER CEMAATİN OKULLARINDA BEYİNLERİ KÖLE OLUYOR......VİDEOLARINDAN DERS ÇALIŞMAĞA ZAMAN BULAMIYORLAR.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.