TÜTÜN YASASI ANLATILDI

Tarih: 2012-09-11 00:00:00

Zonguldak Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Birimi tarafından, PTT Başmüdürlüğü personeline Tütün ve Tütün Ürünlerinin Zararları Tütün Yasası ve Uygulamaları konusunda bilgilendirme eğitimi verildi. Zongulda
Zonguldak Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Birimi tarafından, PTT Başmüdürlüğü personeline Tütün ve Tütün Ürünlerinin Zararları Tütün Yasası ve Uygulamaları konusunda bilgilendirme eğitimi verildi.
Zonguldak PTT Başmüdürlüğü eğitim salonunda Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Birim Sorumlusu Esin İlhan tarafından verilen eğitimde PTT çalışanlarına, 4207 sayılı kanun uygulamaları ve kamu kurum ve kuruluşlarında ceza uygulama usulleri hakkında bilgilendirildi. Ayrıca Kamu hizmet binalarında ve kamuya ait toplu taşıma araçlarında, İdari Amir tarafından görevlendirilmiş kamu görevlilerince kapalı alanda sigara içilmesi durumunda idari yaptırım karar tutanağı düzenlenerek 82 TL para cezası uygulandığı ve yasal uyarı yazılarının da görülebilen yerlere asılması konusunda bilgilendirme eğitimi verdi.
Öte yandan Halk Sağlığı Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Birim Sorumlusu Esin İlhan tarafından üç gün boyunca PTT Başmüdürlüğü çalışanlarına Kanser, Obezite ve Fiziksel Aktivite konularında hazırlanan program doğrultusunda eğitim verecektir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.