ULAŞIMA ZAM GELDİ!..

Tarih: 2012-03-26 00:00:00

Artan benzin, akaryakıt, lastik bakım onarım girdileri de dikkate alınarak Kandilli-Kdz.Ereğli arasında yolcu taşımacılığı yapan özel halk otobüslerinin yolcu ücretlerine zam yapıldı. Kandilli-Kdz.Ereğli arasında yolcu taşımacılığı yapan özel halk otobüs

Artan benzin, akaryakıt, lastik bakım onarım girdileri de dikkate alınarak Kandilli-Kdz.Ereğli arasında yolcu taşımacılığı yapan özel halk otobüslerinin yolcu ücretlerine zam yapıldı.

Kandilli-Kdz.Ereğli arasında yolcu taşımacılığı yapan özel halk otobüslerinin ücret tarifesine zam yapıldı buna göre 3 TL olan yolcu ücreti 3.5 TL'ye çıkarıldı. Zonguldak Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birlik Kararına göre daha önce 6 Kasım 2008 tarihinde belirlenen yolcu taşıma ücretlerinde yapılan zam uygulamaya da konuldu. Verilen bilgilere göre, Kdz.Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın 16 Ocak 2012 tarih ve 30 sayılı karar ile teklif etti Kandilli Özel Halk Otobüsü hizmetleri ücret tarife teklif kararları, Birlik Başkanlığınca ihtisas komisyonundan kurulumuza gelerek yapılan değerlendirmeye ait yapılan görüşmede, Kdz.Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odasının teklif ettiği Ka ndilli Özel Halk otobüsü hizmetleri ait artan benzin akar yakıt lastik bakım onarım girdileri dikkate alınarak eski tarifelerin iptaline yeni tarifelerin kabulüne karar verildi. Buna göre Kandilli Belediyesi eski fiyatı 3 TL olan ücret 3.5 TL'ye öğrenci ise 1.75 TL'den 2.25'e yükseldi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

fırat yalman67 :

sayın mustiye benim kurtarıp kurtarmamla ne ilgisi var sen ne konuşuyorsun senin gibi yobaz düşünceli insanlar yüzün den ülkenin hali ortada memleketin kötü yönetim den kurtuluşunun tek adresi chpnin iktidar olmasıdır hayal değil birgün ama görürüz ama görmeyiz karanlıklar mutlaka aydınlatacak olan çıkar elbet ben buna inanırım seni de birazdaha manıklı düşünmeye davet ediyorum .

musti :

fırat kardeş sen olsan sanki memleketi kurtaracan hepsi hayaldi gerçek oldu da ne oldun

fırat yalman67 :

başbakanımız sağ olsunlar sayesin de herşeye zam üstüne zam geldi EY AHALİ BU AKP HÜKÜMETİN DE insaf merhamet kalmamış halktan ne koparırlarsa kar sayılıyor onlar için halk önemli değilmiş onların tek amacı saltanat yapmaya devam etmek yazık bu türk halkına millet bu kadar zamların altın dan nasıl kalkınacak insaf artık beeee artık en azından bir daha zam yapılmamak üzere petrol fiyatları düşürülsün taleben duyrulur.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.