ULUPINAR, SORUNLARI DİNLEDİ

Tarih: 2014-10-10 09:48:00

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın, AK Parti Bakacakkadı Belde Başkanı Ümit Gökdemir

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, AK Parti Gökçebey İlçe Başkanı Lokman Aydın, AK Parti Bakacakkadı Belde Başkanı Ümit Gökdemir, İl Genel Meclisi’nin Gökçebeyli üyeleri Kenan Çetinoğlu ve Rahmi Albuz ile AK Parti Gökçebey İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin katılımları gerçekleştirilen toplantıda, köy muhtarlarının sorunlarını ve taleplerini dinledi.
AK Parti Gökçebey İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda, bütün köy muhtarları hazır bulunurken, kırsalda yaşanan sıkıntılar hakkında söz alarak taleplerini Milletvekili Özcan Ulupınar’a aktardılar. Köy muhtarları, kırsalda yaşayan halkın yol, su ve kanalizasyon sorunu başta olmak üzere öğrenci servisleri, sağlık ihtiyaçları konusunda taleplerini AK Partili yetkililere ilettiler.    
Milletvekili Ulupınar, toplantının ardından yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
“Zonguldak; gerek coğrafi yapısı, gerek fiziki yapısı başta olmak üzere zor bir şehir. Şehrimiz coğrafi açıdan zor olduğu için alt yapı ve üst yapı hizmetlerimizin tamamlanması biraz zaman alıyor. AK Parti Hükümeti olarak, Zonguldak ve ilçelerine en iyi hizmeti getirmeyi çalışıyoruz. 2000’li yılların Zonguldak’ı ile 2014 Türkiye’sinin Zonguldak’ı arasında getirilen hizmetler açısından önemli değişiklikler bulunmaktadır. Hükümetimiz, Gökçebey ilçesinde de kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermektedir. AK Parti Hükümetimiz ile Gökçebey ilçesinde yollarımız yüzde 80 oranında tamamlanmıştır. Geçtiğimiz günlerde yaşanan yoğun yağışlardan dolayı yollarda bozukluklar yaşanmış olup, bu sıkıntıların giderilmesi konusunda İl Genel Meclis Üyelerimiz gerekli çalışmaları başlatmışlardır. 
Bu sıkıntıların giderilmesi konusunda bizler Ankara’da, İl Genel Meclis üyelerimiz, Belediye Başkanlarımız ve üyelerimiz ise yerelde üzerlerine düşen hizmet çalışmalarına devam etmektedir. Bildiğiniz gibi 30 Mart yerel seçimleri ile sonrasında görevi devralan Vedat Başkanımız, bilindiği gibi Gökçebey’in tüm sorunlarını bilmektedir. 
Bu sorunların giderilmesi konusunda projeleri ile Ankara’da ilgili birimlerin kapısını çalmaktadır. Bizlerde kendilerine destek vermekteyiz. Bu projelerin hayata geçirilmesi konusunda elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu toplantı ile Gökçebey köy muhtarlarımızdan taleplerini aldık. 
Bu hizmetlerin büyük çoğunluğunu çözdüğümüzü sizler ifade ediyorsunuz. Muhtarlarımızın köyleri ile ilgili talepleri çözülemeyecek sorunlar değildir. Bugün illerde yaşanan kanalizasyon sorunlarını artık köylerde konuşulması ne kadar doğru işler yaptığımızın göstergesidir. 
Birçok köyde bu sorunlar çözülmüştür. Bazı köylerimizde ise çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmaların tamamlanması bildiğiniz gibi maddi kaynak gerektirir. Hükümetimiz kaynak aktardıkça bu çalışmalar tamamlanacaktır. Bizler de takipçisi olacağız.” (Haber Merkezi)

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.