USLUBAŞ'LA DEVAM

Tarih: 2010-03-23 00:00:00

İşçi Partisi  Zonguldak İl Başkanlığı'nın 8'inci Olağan Genel Kurulu, önceki gün Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Şemsi Denizer Küçük Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreye, ADD Zonguldak Şube Başkanı Sabri Yavuzyılmaz ile Eğitim-İş Sendikası

İşçi Partisi  Zonguldak İl Başkanlığı'nın 8'inci Olağan Genel Kurulu, önceki gün Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Şemsi Denizer Küçük Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreye, ADD Zonguldak Şube Başkanı Sabri Yavuzyılmaz ile Eğitim-İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Metin Kahveci de katıldı. Divan Başkanlığı'nı Osman Yılmaz'ın yaptığı olağan genel kurulda konuşan İP Zonguldak İl Başkanı Mehmet Uslubaş, devletin büyük ölçüde mafyanın ve Haçlı irticanın eline geçtiğini öne sürerek, "Egemenliğimiz, ABD ve AB emperyalistlerine devredildi. Hırsızın, hortumcunun yönetimi kuruldu. Haçlı gericilik, ABD emperyalizminin güdümünde cumhuriyeti yıkmaktadır. Soyguncu ve hortumcular, inanç sömürüsüyle milletimizi aldatmaktadır. ABD güdümlü yönetim, çeşitli açılımlar adı altında vatanı bölmektedir. Türkiye'miz yeniden bir vatan savunması dönemine girmiştir. Türkiye'yi artık yalnız ve yalnız devrim birleştirir. Türkiye'nin tek çaresi, Kemalist Devrim'im yıkımdan kurtarılması ve tamamlanmasıdır. Kemalist Devrimden vazgeçmek, Türkiye'nin dağılmasına razı olmaktır. Bu nedenle diyoruz ki, Milleti ve Vatanı kurtaracak, Kemalist Devrimi tamamlayacak bir tek İşçi Partisi var" dedi. Çalışma ve gelir-gelir tablosunun okunup, oylanmasının ardından mevcut İl Başkanı Mehmet Uslubaş'ın oluşturduğu tek listeyle gidilen seçimlerde yeni Yönetim Kurulu şöyle oluştu: Zeki Hazoğlu, Nermin Taştekin, Savaş Oruç, Mevlüt Altunay, Mustafa Kılıç, Cemil Demir, Şerif Odabaş, Bahattin Durak ve Kadir Acar.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

İLHAN AKKAYA :

HAYIRLI UĞURLU OLSUN.KUTLARIM.YENİ DÖNEMDE BAŞARILAR DİLERİM.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.