UYSAL: GÜVENİN ADRESİ OLMUŞTUR...

Tarih: 2014-08-14 16:55:00

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal, AK Parti’nin 13.kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.   Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Bürosu tarafından gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: Siyasi partiler demokratik hayatın vazgeçilme

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Opr.Dr. Hüseyin Uysal, AK Parti’nin 13.kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

Kdz.Ereğli Belediyesi Basın Bürosu tarafından gönderilen yazılı açıklama şu şekilde: Siyasi partiler demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Girdiği ilk seçimde tek başına iktidara gelen Ak Parti, daha sonra girdiği her yarışı, milletimizin artan desteği ile önde tamamlayarak güvenin adresi olmuştur. 12 yıllık iktidarında beklentilerin çok üstünde hizmetler gerçekleştiren Ak Parti iktidarı, iç ve dış politika, eğitim, sağlık, ekonomi, toplumsal yaşam ve bunun gibi birçok konuda da, devrim niteliğindeki ilklere imza atmıştır. 10 Ağustos tarihinde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı seçiminde, halkımızın desteğiyle ilk turda ülkemizin 12. Cumhurbaşkanı seçilen Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bu göreve gelmesi de, ülkemizin gücüne güç katmıştır.  Bu duygu ve düşüncelerle;  AK Partinin kuruluşunun 13. yıldönümünü kutluyor, partinin kuruluşundan bugüne emek veren herkese teşekkür ediyorum”

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

terzi :

Hasan ile Ferhat  Ereğli üzerindeki kara sinekler  Ucuz siyaseti bırakın. Siz yüzü asık, insanlara tepeden bakan belediye başkanı arıyorsanız o sandığa gömüldü O mu yok canım hiç kimseyi işinden etmedi,Necat Bakan’ın oğlunu,Aydın Karadağ’ın gelinini ve nicelerini de Uysal işte attı

ferhat :

hüseyin uysal bey çok sinsi sinsi bakışların var,rol gülümsemen yüzünde yapmacık durduğunu herkes fark ediyor,Ereğli halkı senin sinsi olduğunu biliyor benden uyarması.

hasan uzal :

tabi canım hüseyin uysal hiç ayırım yaparmı attığı 21 belediye çalışanı (9 emekli olup çalışanlar hariç) Cunhuriyet halk partili oldukları için atıldı.hamza hürses.bu işler Allaha emanet etme ile olmuyor.ereğli çarşı merkez olsun ,mahalle araları olsun pislik ten,çöpten geçilmiyor,ereğlide heryerde sinek üstelik yasaklanılmasına rağmen beyaz dumanlı sinek ilacı sıkılıyor.ereğlide yıllardır sinek olmazdı.

Kasap :

Bay yada bayan Deniz :) sizin yorumlarınızı sürekli takip ediyorum bu kime hizmet ettiğinizi bildiğim anlamına geliyor.Herkes siyasi konularda da demokratik hakkını kullanmakta özgürdür.Tıpkı bugün borazanlığını yaptığı şahsın Anap'tan DP'ye DP'den CHP'ye geçeci yarın fırsatını bulsa MHP'ye geçmesi gibi.Sen böyle ucuz söylemleri bırak da Ereğli'de CHP'yi bitirenlere buna rağmen halen koltuğundan kalkmıyanlara hesap sor !.

Hamza Hürses :

Op.Dr.Hüseyin Bey, hekim olarak hizmet ederken kimseyi ayrımadı. Ayırdığına da şahit olan yoktur. Ne sağ, ne sol, neSsünni , ne Alevi vb. ayrıma hiçbir zaman gitmemiş ve her daim insanlara hizmet etmiştir, Yetiştirdiği evlatlarını tanıyanlar Hüseyin Hocam'a birmez daha hayran kalmıştır. Hayattaki gayesi hizmet olan birini eleştirmeniz asıl siyasidir ve objektiflikten uzaktır. AK Parti için söyledikleri ise doğrudur ve Hüseyin Bey doğruların yanındadır. Muhalefet Cumhurbaşkanımızın dediği gibi "siyaha beyaz,beyaza siyah demek değildir!" Allah, Hüseyin Hocamın her daim yanında olduğu gibi bundan sonrada yanında olsun ki, düşmanlarına, fitne ve fesat isteyenlere fırsat vermesin.

Deniz Acar :

Ben size hayatta inanmam !! Ya bu açıklamayı hazırlayan çalışma arkadaşlarınız ateşe atıyor ya da sizin şimdiki sözlerdeki geçmişle olan çelişkiyi ortaya çıkartıyor... Çünkü kendinize neden diye soracaksınız ama tüm şifreler açıklamanın içinde saklı zaten... Bana sorsalar hayatta iki nedenden dolayı yaşıyorum.. Birincisi cenaze namazım da iyi diyenlerin sayısı çok olsun ve iyi bilsinler diye ikincisi onurum ve gururum için daha sonra arkamdan bu böyleydi demesinler için... Ama bu habere bakıyorum geçmişi görmek imkansız ister istemez insanın aklı bir zamanlara gidiyor... Çok uzaklara değil ama üç dört sene kadar öncesine kadar bir zamanlar kötülediğiniz yer şimdi güvenin adresi oluvermiş... Böyle siyasetin gözü kör olsun....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.