'UYSAL'A POZİTİF BAKMAYA BAŞLADIM'

Tarih: 2014-08-01 16:17:00

Saadet Partisi’nden Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı olan Gökhan Göktaş, sosyal paylaşım sitesinden Kdz.Ereğli Belediye Başkanı seçilen Opr.Dr.Hüseyin Uysal’a destek verdi.   Dürüst ve düzgün insanlar görev aldığı sürece her türlü desteği vermeye de

Saadet Partisi’nden Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı olan Gökhan Göktaş, sosyal paylaşım sitesinden Kdz.Ereğli Belediye Başkanı seçilen Opr.Dr.Hüseyin Uysal’a destek verdi.

 

Dürüst ve düzgün insanlar görev aldığı sürece her türlü desteği vermeye devam edeceğini vurgulayan Göktaş, güzelleşen ve zenginleşen Ereğli’de kavganın da azalacağına dikkati çekti.

 

Göktaş’ın açıklamaları şu şekilde: “Seçimlerden önce AKP yi destekleyen bazı belediyeci arkadaşlara hep şöyle dedim; ‘Arkadaşlar siz Türkiye de ki AKP nin halini görmüyor musunuz? 12 yıldır yaşananlar bize gösterdi ki, AKP fazla dürüst adamları kadrolarda tutmaz, eğer kazanırlarsa ilk sizi yerler. Ama seçim sonrası şaşırdım, baktım dürüstlüğüne kefil olduğum insanlar görevlerinden uzaklaştırılmadılar, yükselenler bile oldu. Ve o günden beri zaten şahsı ile ilgili "dürüsttür, yemez, yedirmez" diye defalarca duyduğum sayın belediye başkanımız Hüseyin UYSAL'a pozitif bakmaya başladım ve her açıklamamda destek verdim, sırf muhalafet olsun, çamur at izi kalsın diye yapılan eleştirilere kendi partililerinden çok ben göğüs gerdim. Çünkü yetimin hakkıydı söz konusu olan, Ereğli'nin menfaatiydi söz konusu olan. Dürüst ve düzgün insanlar görev aldığı sürece bende desteğime her daim devam edeceğim. Evet bunda çıkarım var, çünkü bir siyasi olarak yetimin hakkı da bizim boynumuzda. Evet çıkarım var Ereğli de yaşıyorsam Ereğli güzelleştikçe benim yaşamım güzelleşir. Evet çıkarım var Ereğli de ekonomi büyüdükçe ben de dahil bütün esnafın ekonomisi de büyür. Evet çıkarım var güzelleşen, zenginleşen Ereğli de kavga azalır, kavga azalınca şehir huzurlu olur ve bende daha huzurlu bir şehirde yaşarım. Sizin çıkarınız yok mu peki?”

 

(Haber: Mustafa Kemal Bektaş)

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

hasan :

Gökhan beyi takım elbisesi ile müdürler ile toplantı yaparken görebilirsiniz. 1 saat sonra çizmelerini giymiş çamurun içinde çalışırken de görebilirsiniz. Yıllardır hazır, bol kazançlı, basit işlere alışmış menfaati olmadığı veya düşük karlı işlere girmeyen nasıl olsa kurumlardan bize iş paslayanlar var diye düşünenler düzeniniz bozulunca sağa sola çamur atmakta nedir ? Bir insanın emeğine ya da kimliğine at gözlükleriniz ile oturduğunuz yerden laf söylemek çok kolay değil mi?

Mustafa :

Arkadaslar herkeze iyi aksamlar.milli egitimden biri olarak soyluyorum.gokan beyin egitim olatak eregliye faydasi coktur.bunu kimsede inkar edemez.varsa kafasinda soru isareti olan gittsin herkeze sorabilir.bunu bilmeyende yoktur.lutfen bilmediginiz seyler icin yorum yapmayalim.yigide vur hakkini yemeeeee

gokhan goktas :

Mustafa Kemal kardeşim biliyorsun bu haber benim facde eşime dostuma bende ekli olanlara yönelik yazdığım bir durum yazısıydı. şimdi ise iş çığırından çıktı beni tanımayanlar, sevmeyenler, benden nefret edenlerin saldırı yerine döndü. Eğer haber olarak mail atsaydım tamamdı sövseler bile tamam derdim. Ama bende ekli olmayıp göremeyecek, yorum yapamayacakların veya benim sildiklerimin böyle isimsiz abuk sabuk yorumlar yapmasından yoruldum. Sizden haberi kaldırmanızı rica ediyorum. Yada ismini vermeyen yorumcuların mail adresini de yayınlayın, Ereğli de herkes herkesi görsün, tanısın.

gokhan goktas :

Devrim kardeşim hastahane işini aldım, evet. Müteahhit Ereğli ye ilk geldiğinde benimle tanıştı, hatta Halil Beyle ben tanıştırdım. Kaç sene oldu. Yolu ben almadım, bir ara yardımcı oldum hiçbir ücret almadan, hala da yardımcı oluyorum. Ereğli de çok büro var ama az harita mühendisi var. Onlarda imar tadilatı, parselasyon, iş takibi, emlakçılık konularına yönelmişler yani bol ve rahat paraya yönelmişler, bu tarz işleri yapmıyorlar. Bende okadar düşük fiyatlara yapıyorum ki diğer arkadaşlara teklif ediyorum o ücretlere biz kontağa basmayız diyorlar. iyide bu işler zaten ucu ucuna ve çoğu zararla kapanıyor. Hem müteahhitlerin eli bana mecbur değil ki, hiçbiri bana ne belediyeden nede başka yerden gelmemiştir. Hastahane müteahhiti Bülent BALCI ile beton pazarlığı yaparken beni o önermiş çağırdı, adliyeyi de Tahsin Duru. Bizde herşey açık. Bir dere işinde rakibime dedim ki abi ben yoğunum sen yardımcı ol benim aldığımın iki katına bile tav olmadı. Ben o işlerden de para kazanmıyorum ki. Bu yüzden müteahhitler birbirlerine beni tavsiye ediyorlar. Adam İzmit te, Edirne de, Van da iş alıyor beni çağırıyor. Benim para ile işim olmuyor ki. Diğer bürolar sinek avlıyor diyorsunuz ama belediye ile ilgili parselasyon-yolaterk işlemlerinde bakın bakalım Halil Bey döneminde de, bu dönem de de en çok kim iş yapıyor. Ben kimsenin eline bakmadım ki bakayım. Diğer arkadaşlarda benim gibi müteahhitlere desinler bakalım sen memleketimize yapılan işi düzgün yapda benim param mühim değil diye.

gokhan goktas :

Ayrıca seçimde adaylık açıklamamı yaptığım kahvaltılı basın toplantısında yaptıklarından ötürü sayın FAzlı ERDOĞAN ve sayın Ercan CANDAN ıa teşekkür etmiş, ama yetmeyeceğini söylemiştim. Yine seçime bir hafta kala tersanelerle ilgili bakanlıklardan gelenler olmuştu ve bir gelişmeler olmuştu, yine Ercan Hoca'ya basından teşekkür etmiştim. Milli görüşte bize bunu öğrettiler, yani önce insan olmayı. Doğruya doğru demeyi. Kişilerin doğrularını söylemeyi, eksik ve yanlışlarında da uyarmayı. Yaptığım sadece bu. Halil Beye de, Ercan Hocaya da, Fatih Çakır a da kişisel olarak aynı mesafedeyim. Yolda izde, bayramda seyranda denk gelirsem merhabalaşır ayaküstü bir iki kelime sohbet ederim. Ereğli ile ilgili bir proje ile ilgili aradıklarında sorularına cevap veririm, çağırdıklarında giderim, birşey istediklerinde elimden geleni yaparım. Şahsi olarak en eski arkadaşım diyebileceğim Fatih tir. En uzak olduğum da Halil Bey'dir. Bazen bana ne diyorum, sen git muhalefet yap. işine bak, mesaini kendi işine harca sana mı kaldı. Sonra bazen içimde ki ses, bazen de milli görüşçü abilerim hayır diyor, memlekete hizmet için elinden ne geliyorsa yap, kınayanların kınamasına aldırma. Arkamdan küfür edenler, ağızlarından hakaret eksik olmayanlar, iftiracılar ne derse desinler ben Allah bozmazsa eğer yolumda devam edeceğim. Çünkü bu yaptıklarım onların da çocuklarının geleceği için faydalı olacak, onlar sövse de çocukları ismimizi bilmesede yapandan emeği geçenden Allah Razı olsun deyip dua edecekler

gokhan goktas :

Ben büromu belediyeye taşımıyorum. Belediyeye gittiğim 10 seferin 5 i resmi kurumların ricası üzerine onlar adına devletin yatırımları ile ilgili işlerin takibi, 3 ü belediyenin yatırımları ile ilgili belediyeye yardımcı olma, 1 i vatandaşların soru ve önerileri ile ilgili 1 i de kendi şahsi işlerimin takibi iledir. Bu halil Bey döneminde de öyleydi, şimdi de öyle. Bir Allahın kulu iddia edemezki Gökha gÖKTAŞ belediyeden bir kuruş menfaat elde etmiştir diye. BEnim hangi yüzümü görecekler çok iyi tanıyorlar bu yüzden ne kadar kızsalarda beni çok seviyorlar farklı partilerdeki arkadaşlarım. Çünkü biliyorlar ki Gökhan GÖKTAŞ doğru söyler, yetim hakkı yemez, yedirmez. En yakını bile olsa bir haksızlığa şahit olduysa onu gidermek için canını ortaya koyar. Milli Görüş herzaman çaklışanın, doğru yapanın çalıştığı ve doğru yaptığı sürece yanındadır. Yanlış veya ghaksızlık varsa çıkar eleştirir. Ya arkadaş ihale almam, iş almam, komisyon almam, koltuk talebim olmaz. Önerilen bütün koltukları kibarca reddetmişimdir. Hangi yüzümü görecekler. Bugüne kadar Belediyeye o kadar çok ekonomik faydam olmuştur, bazı eksik ve hatalarda uyarmışımdır, kendi vaktimi, emeğimi harcayarak işlerini yapmışımdır. Karşılığında para da almamışımdır, bazı işleri bedavaya da yapmışımdır. Halil beyin doğrularını da söyledim ve söylüyorum hala. Yanlışlarını da çıkıp söyledim cesurca herkes korkarken hemde suratına. AKP li yöneticilerinde eksik ve yanlışlarını suratlarına söylüyorum. Benim derdim Ereğli.

ereğlili :

seçimlerden önce akp ye hertürlü eleştiriyi yapıp halil abisini göklere çıkaran sayın gökhan bey ne değiştide seçimlerden sonra kendisine göre kazanma ihtimali olmayan akp seçimi kazandıktan sonra bir anda akp li oldu hatta bürosunu belediyeye tasıdı halil abisi zamanında başkasına verilen işleri kendisine almak içinmi acaba yoksa firavunlukla suçladığı insanları şimdi melek görmesinin başka bir açıklmaası olabilir mi not : ey akp li idareciler görün artık şu adamı daha ne yapsın size yaranmak için

GÖKHAN :

SAYIN GÖKTAŞ HALA SÖYLEDİĞİNİZ KABA CÜMLEYİ SAHİPLENİYOR MUSUNUZ?VAKTİME GELİNCE O BENİM BİLECEĞİM İŞ.SEN SU KULLANDIGIN CÜMLEN İÇİN İSTERSEN Bİ AÇIKLAMA YAP.AYRICA SEN PARTİNDEN BAĞIMSIZ HİÇBİR TAVIR ALMIYOR MUSUN?BUNUN YANINDA DÜN RAKİBİN OLAN UYSAL A POZİTİF BAKIYORMUSSUN YA YARIN TAYYİP ERDOĞAN CUMHURBASKANI OLURSA ONA DA POZİTİF BAKACAKMISIN?hayırlı işler dilerim

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.