VAKIF 'ÜNİVERSİTE' DEDİ...

Tarih: 2011-04-18 00:00:00

Kdz.Ereğli Eğitim Vakfı genel kurul sonrası oluşan yönetimini açıkladı, vakıf faaliyetlerini daha da arttırılarak devam etmesi kararı alındı.   Kdz.Ereğli Eğitim Vakfı uzun bir aradan sonra yaptığı genel kurulda doğal üyelerini belirledi, seçimle gelen

Kdz.Ereğli Eğitim Vakfı genel kurul sonrası oluşan yönetimini açıkladı, vakıf faaliyetlerini daha da arttırılarak devam etmesi kararı alındı.

 

Kdz.Ereğli Eğitim Vakfı uzun bir aradan sonra yaptığı genel kurulda doğal üyelerini belirledi, seçimle gelen yönetim kurulunu oluşturdu hedefini çizdi. Vakıf’tan konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde: Kdz.Ereğli Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu, Ereğlimizin eğitim gereksinimlerinin giderilmesine yardımcı olmak, Ereğlimizde süre gele kaliteli eğitime destek için 1992 yılından beri hizmet veren Kdz.Ereğli Eğitim Vakfı’nın 2011 yılı olağan genel kurulu yeterli çoğunluğun katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Genel Kurul’da vakıf faaliyetlerinin daha da arttırılarak devam etmesi Ereğlimize üniversite kazandırılması hususundaki çalışmaların öncelik kazandırılması hususunda vakfımıza yeni güçler katmak amacıyla Yönetim Kurulu’na ön görülen Fazlı Erdoğan, Saniye Erdoğan, Prof.Dr.Ali Azar, Mehmet Genç, Zeki Us’dan oluşan yeni vakıf mütevelli heyet üyelerinin de katılımı ile yapılan seçim sonucunda, vakfımız resmi senedinin amir hükümleri doğrultusunda doğal üyeler Kaymakam İbrahim Çay, Ereğli Belediye Başkanı, Erdemir Genel Müdürü Oğuz Özgen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, seçimle gelen yönetim kurulu üyeleri, Nurdan Oğuz, İrfan Erdem, Mahmut Çakıryılmaz, Oktay Demiroğlu, Akın Tatoğlu, Akın Çamcı, Zeki Us, Uğur Emiroğlu, Sevim Doğan Gerzeli, Fazlı Erdoğan, denetim kurulu üyeleri Nurettin Ergül, Rıdvan Çimenoğlu, Nevzat Öztürk şeklinde oluşmuştur. Seçim sonucunda Güler Demiroğlu adaylıktan çekildiğini şifaen Genel Kurula sözlü olarak bildirdi, genel kurulca yönetim kurulu 1. yedek üyesi olarak kabul edildi. Genel Kurul’da vakıf faaliyetlerinin daha da arttırılarak devam etmesi Ereğlimize üniversite kazandırılması hususunda öncelikli çalışmalar yapılması yönünde dilek ve temennilerde bulunulmuştur.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Erman Ulas :

eğer fazlı efendi üniversite kurulucak dediyse o üniversite kurulur

halim perişan :

Bu yönetimin Ereğli ye hiçbir faydası yoktur.Bir çivi dahi çakmamışlardır.Nerede Ereğli sivil toplumları.Neden kimse sesini çıkartmıyor.Nedenini söyleyeyim herkez kendi menfaatini, gözetiyor.Babalar ve oğullar...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.