VAKIF GÖREVLİ ALACAK

Tarih: 2012-05-11 00:00:00

Kdz.Ereğli SYDV'na sözleşmeli 3 personel alımı gerçekleştirecek. Kdz.Ereğli İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına (SYDV), Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü'nün genelgesi doğrultusunda yürürlüğe konulan SYDV Pers

Kdz.Ereğli SYDV'na sözleşmeli 3 personel alımı gerçekleştirecek.

Kdz.Ereğli İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına (SYDV), Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü'nün genelgesi doğrultusunda yürürlüğe konulan SYDV Personelinin Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına ilişkin şartlar 4857 Sayılı İş Kanununa tabi şekilde, 3 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR
Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Kaymakamlığından yapılan açıklamada adaylarda aranan nitelikler şu şekilde: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Sınav tarihi itibari ile 18 yaşını bitirmiş, 35 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihale ve alım satanlara fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlikten muaf olmak, adli Sicil Kaydı bulunmamak. Özel şartlarda ise 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından Mezun olmak (İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Eğitim Fakülteleri ile Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden Mezun olmak. İşe Alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 Puan Türünde en az 60 puan almış olmak. Sosyal İletişim Becerisine sahip olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmamak. Bilgisayar programlarını kullanabiliyor olmak. Varsa İş Deneyim, Sertifika Belgeleri ve özgeçmiş.

BAŞVURU
Başvuruda bulunacak adayların istenen belgeler ile birlikte Zonguldak İli Kdz. Ereğli İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına 22 Mayıs 2012 günü saat 17:30'ye kadar bizzat başvuracaklardır. Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Vakıf Mütevelli Heyetince değerlendirilecek, başvuruları kabul edilen adaylar arasından en yüksek puana sahip olan ve diğer şartları taşıyan kişi ile geçici sözleşme yapılacaktır.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.