VERGİ HAFTASI KUTLANACAK

Tarih: 2012-02-23 00:00:00

Zonguldak'ta Vergi Dairesi tarafından Vergi Haftası kutlanılacak.Zonguldak Vergi Dairesi tarafından yapılan açıklamada, 27 Şubat-4 Mart arasında Vergi Haftası'nın kutlanılacağı belirtildi. Vergi haftaları kutlanma amacının, kamuoyunda sağlıklı bir vergi b
Zonguldak'ta Vergi Dairesi tarafından Vergi Haftası kutlanılacak.
Zonguldak Vergi Dairesi tarafından yapılan açıklamada, 27 Şubat-4 Mart arasında Vergi Haftası'nın kutlanılacağı belirtildi. Vergi haftaları kutlanma amacının, kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılmasını sağlamak olduğu belirtilen açıklamada, Her yıl kutlanmakta olan geleneksel Vergi Haftası'nın 23.'sü 27 Şubat-4 Mart 2012 tarihleri arasında kutlanacaktır. Vergi haftaları kutlanma amacı; kamuoyunda sağlıklı bir vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılmasını sağlamaktır. Vergi Dairesi Başkanlığı olarak öncelikli amacımız, bugünün küçüğü yarının büyüğü ve yöneticisi olacak gençlerimizi ve vergi mükelleflerimizin geleceklerinin daha mutlu olması için ekonomi ve vergi konularında bilgilendirmek, aydınlatmaktır. 27 Şubat 2012 Pazartesi günü saat 10.30'da Atatürk Anıtına çelenk konulacak, müteakiben Valimiz Erol Ayyıldız ziyaret edilecek, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası saat 15.30'da ziyaret edilecektir. Aynı gün saat 10.00'da Alaplı ilçesinde Kızılay'a kan bağışı kampanyası yapılacaktır. 28 Şubat 2012 Salı günü Zonguldak SMMM Odası saat 11.00'da ziyaret edilecek, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği saat 14.30'da ziyaret edilecektir. Saat 14.00'da Atatürk Anadolu Lisesinde vergi konulu bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Aynı gün saat l0.00'da Kdz. Ereğli ilçesinde Kızılay'a kan bağışı kampanyası yapılacaktır. 29 Şubat 2012 Çarşamba günü Belediye Başkanlığı ziyaret edilecektir. Aynı gün saat 14.00'da Bahçelievler İlköğretim Okulu, saat 13.30'da Fener İlköğretim Okulu, Kdz. Ereğli Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesinde bilgilendirme toplantısı yapılacak, saat 10.00'da Zonguldak Vergi Dairesi Başkanlığınca Kızılay Kan Merkezinde Kızılay'a kan bağışı kampanyası yapılacaktır. 01 Mart 2012 Perşembe günü saat 14.00'da Çaycuma Anadolu Lisesinde vergi konulu bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Saat 10.00 ve 11.00'da öğrencilerin vergi dairelerini ziyareti kabul edilecek, mükellefler ve sivil toplum kuruluşları ziyaret edilecektir. 02 Mart 2012 Cuma günü saat 14.00'da Devrek Hamidiye Anadolu Lisesinde vergi konulu bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. 03 Mart 2012 Cumartesi günü mükellef ziyaretleri yapılacaktır. 04 Mart 2012 Pazar günü mükellef ziyaretleri yapılacaktır denildi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.