YEREL GAZETELER OKUNUYOR

Tarih: 2012-08-21 00:00:00

Karaelmas Gazeteciler Derneği, her bayram çıkardığı Bayram Gazetesi'ni bu Ramazan Bayramında da çıkardı.  20 sayfa olarak çıkarılan KGD Bayram Gazetesi ilk olarak Bayramın 1. günü Camlı Köşk'te düzenlenen protokol bayramlaşmasında dağıtıldı.Protokol mensu

Karaelmas Gazeteciler Derneği, her bayram çıkardığı Bayram Gazetesi'ni bu Ramazan Bayramında da çıkardı. 
20 sayfa olarak çıkarılan KGD Bayram Gazetesi ilk olarak Bayramın 1. günü Camlı Köşk'te düzenlenen protokol bayramlaşmasında dağıtıldı.
Protokol mensuplarının da büyük bir ilgi ve beğeniyle incelediği gazetede, Onur Altındağ'ın Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız ile, Sevim Arı'nın Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ile, İlknur Çıtlık'ın Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer ile yaptıkları özel röportajlar yer aldı. Atilla Öksüz, Sinan Çetinbakış, Kadir Tuncer, M. Çetin Sezgin, Dilek Çoban, Durmuş Sevindik, İlknur Çıtlık ve Onur Altındağ, Mete Arif Tokmak, yazı-çizi, haber ve araştırma yazılarıyla yer aldıkları gazeteye Osman Sav, Ali Özer, Turhan Bozkurt, Turhan Oral, Mustafa Emen, Çetin Sezgin, Abdullah Karabacak da köşe yazılarıyla katkı sağladılar.
KGD Bayram Gazetesi, Zonguldak'ın güncel sorunları ile tarihine geniş yer verdi.
Gazetede, Umudun Şehri Zonguldak, Yerel Gazeteler Okunuyor, 40 yıl sonra gerçekleşen hayal, Karaelmas'ın kaderi, Eski Fotoğraflarla Zonguldak. Eşekli Seyyar Ambulans Dönemi, Zonguldaklı Rum ve Ermeni Komşularımıza ne oldu?, Biraz da biz sizi konuşturalım!, Gazeteci vekillerimiz, Kelebeğin Rüyası'nın kamera arkası başlıklarıyla yorum-haber, araştırma ve kültür sanat yazılarına yer verildi.


KGD Bayram gazetesine grafik-tasarım ve mizanpajını Sinan Çetinbakış, tashihlerini Aydın Arslanyılmaz yaparken, gazetenin baskısı ART Ajans Sahibi Ali Rıza Tığ'ın desteğiyle Pusula Gazetesi tesislerinde gerçekleştirildi.
KGD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, KGD Bayram Gazetesi'ne yazı-çizi ve fikirleriyle katkı sağlayan, baskısına destek veren herkese teşekkür etti.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.