YERİNDE İNCELEDİLER

Tarih: 2010-03-19 00:00:00

Çaycuma'da, İller Bankası Genel Müdürlüğü'nden gelen heyet, Yeşiltepe, Gemiciler ve Velioğlu Mahallelerinde Belediye tarafından yaptırılan, kanalizasyon projelerini inceledi. İller Ban kası Genel Müdürlüğü'nden gelen heyet Çaycuma belediye sınırlarına son

Çaycuma'da, İller Bankası Genel Müdürlüğü'nden gelen heyet, Yeşiltepe, Gemiciler ve Velioğlu Mahallelerinde Belediye tarafından yaptırılan, kanalizasyon projelerini inceledi. İller Ban kası Genel Müdürlüğü'nden gelen heyet Çaycuma belediye sınırlarına sonradan dahil olan Yeşiltepe, Gemiciler, Velioğlu Mahallelerinde düzenli bir kanalizasyon şebekesinin olmayışı nedeniyle inceleme gerçekleştirdi. Aciliyeti nedeniyle bu bölgenin kanalizasyon projesi kapsamına alınması için Belediye Baş kanı Mithat Gülşen İller Bankası Genel Müdürlüğü Proje Geliştirme Dairesine başvuru yapmıştı. Proje çalışmalarının uzun süreceği düşüncesi ile projenin Belediye imkanları ile yaptırılması ifade edildi. Bu nedenle Belediye tarafından yüklenici Arısu Mühendislik Mimarlık Müşavirlik Ltd Şirketine İller Bankası Genel Müdürlüğü şartname esaslarına göre yaptırılan kanalizasyon projesinin kesin kabulü için Ankara'dan gelen heyet, Velioğlu, Yeşiltepe ve Gemiciler Mahallelerine ait kanalizasyon projelerini inceledi. İller Bankası Genel Müdürlüğünden Şube Müdür Vekili Dr. Nusret Emekli, Jeoleji Yüksek Mühendisi Şenol Çömez, İnşaat Mühendisi Orhan Pakel, Kastamonu Bölge Müdürlüğü'nden Baş Mühendis Ümit Kara, Harita Mühendisi Doğan Özçelik, İnşaat Mühendisi Yakup Yılmaz, ilçedeki incelemelerini üç gündür sürdürüldüğü kaydedildi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.