YGS'DE %100'LÜK BAŞARI!..

Tarih: 2012-04-23 00:00:00

2012 YGS sonuçlarının açıklanmasının ardından Türkiye 22.liği, tüm alanlarda Zonguldak ve Ereğli 1. liği kazanan TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi haklı gururunu yaşıyor.Lise Müdürü Selim Aslankaya, Türkiye'de ilk 5000'de 39 derece kazandıklarını b
2012 YGS sonuçlarının açıklanmasının ardından Türkiye 22.liği, tüm alanlarda Zonguldak ve Ereğli 1. liği kazanan TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi haklı gururunu yaşıyor.
Lise Müdürü Selim Aslankaya, Türkiye'de ilk 5000'de 39 derece kazandıklarını belirten açıklamasında 2012 YGS başarılarının yüzde yüz olduğunu ifade etti.
Aslankaya, Çalışmalarımızın bir sonucu olarak TED'de gelenekselleşen, Zonguldak ve Ereğli 1.liği, Türkiye'de ilk 100'e girme başarısı; Çağatay Kerem Dönmez, Melih Demirören ve bu yılki öğrencimiz Umut Küçükaslan'la devam etmiştir. Bu gelenek önümüzdeki yıllarda da inanıyorum ki bozulmayacaktır dedi.
Açıklama şu şekilde:
2012 YGS sonuçları ile kazandığımız Türkiye, Zonguldak ve Ereğli dereceleri okulumuz adına hepimize mutluluk ve gurur yaşatmıştır. Türkiye 22., Zonguldak ve Ereğli 1.si olan gurur kaynağımız öğrencimiz Umut Küçükaslan'ı bir kez daha kutluyorum. Türkiye'de ilk 5000'deki 39 derece ve 2012 YGS başarımızın %100 olması çalışmalarımızın ne kadar doğru ve isabetli olduğunun bir kanıtıdır.
Tüm öğrenci ve velilerimizin nihai hedefi olan üniversite başarısı, her yıl olduğu gibi elbette bu yıl da eğitim kadromuzun tüm çalışmalarında temel oluşturmuştur. Okulumuzun YGS ve LYS kadrosunun güçlü oluşu, yaptığımız ders programları, etüt çalışmaları, soru saatleri uygulamaları, rehberlik çalışmaları ve tabii ki öğretmenlerimizin hiçbir güçlükten yılmadan, özverili emekleri bu başarının en temel etkenleridir. Öğrenci-öğretmen-veli iletişiminin, yapılan her çalışmanın akademik ve sosyal anlamda öğrenciye katkısının yüksek olduğunun bilincinde olan öğretmenlerimiz bu başarının baş mimarlarıdır. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Bize inanan ve çocuklarını bize emanet eden velilerimize de çok teşekkür ediyor, başarılarından dolayı kutluyorum.
Planlı bir şekilde devam eden LYS çalışmalarımız, bu başarılardan aldığımız güçle sürmektedir. Alanlara özgü ayrı ayrı planladığımız LYS çalışmaları; deneme sınavları, etüt saatleri ve soru saati uygulamaları ile bizi yine Türkiye derecelerine götürecektir.
Çalışmalarımızın bir sonucu olarak TED'de gelenekselleşen, Zonguldak ve Ereğli 1.liği, Türkiye'de ilk 100'e girme başarısı; Çağatay Kerem Dönmez, Melih Demirören ve bu yılki öğrencimiz Umut Küçükaslan'la devam etmiştir. Bu gelenek önümüzdeki yıllarda da inanıyorum ki bozulmayacaktır.
Eğitim ve öğretimde TED farkının bir göstergesi olan başarılarımız artarak devam edecektir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.