YILLARDIR HEP ÖNDER!

Tarih: 2010-04-26 00:00:00

22 Nisan 1992 yılında yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 18 yayın yılını geride bırakıp 19. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. 19. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez bürosuna çok sayıda çiçek gönderilirken kutlamalar da gün boyu sü

22 Nisan 1992 yılında yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 18 yayın yılını geride bırakıp 19. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. 19. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez bürosuna çok sayıda çiçek gönderilirken kutlamalar da gün boyu sürdü. Gönderilen kutlama mesajları ve gazetemize yapılan ziyaretler şu şekildedir:

AKP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, İl Yönetimi, Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Erol Şahin ve İlçe Yöneticileri, gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret ederek 19. kuruluş yıldönümünü kutladılar. AKP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar yaptığı konuşmasında, "Yerel basında tarafsız ve ilkeli yayın yapan herkese saygı duyuyoruz. Gazeteci olsun anlayışında iki sayfa gazete çıkartıp ben gazeteciyim diyenlerin yorum yapanların da bireysel yaptıkları bir takım eleştiriler çıkara dayalı menfaate dayalı ilişkileri de kınıyorum. Ciddi anlamda yayın yapan gazeteleri okuyoruz, bundan da mutluluk duyuyoruz. Şehrimizin olmazsa olmazlarıdır, her zaman da bunların yanındayız, destek olmaya da devam edeceğiz" dedi.
AKP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Erol Şahin'de konuşmasında şu görüşlere yer verdi: Önder Gazetesi dikkatle takip ettiğimiz önemle üzerinde durduğumuz bir gazete. Şahsınızda gazete sahibi ve tüm çalışanlara başarılar diliyoruz.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Tahir Buyurucu, Futbol Saha Komiserleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Naim Acar, Zonguldak Futbol İl Tertip Komitesi Başkanı Kemal Demir, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Malkoç, Ali Bayrak, gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret ederek 19. kuruluş yıldönümünü kutladılar. Buyurucu, "Önder Gazetesi'ni yakından takip ediyoruz, güzel işlere imza atıyorsunuz. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyor, nice yıllara birlik ve beraberlik içerisinde ulaşmanızı temenni ediyorum" dedi.

Sayın Celal BOZKUŞ
Önder Gazetesi İmtiyaz Sahibi


22 Nisan 1992 tarihinde yayın hayatındaki yerini olan, geçen süreçte basın sektöründe saygın ve öncü bir yer edinen Önder Gazetesi'nin 19. Kuruluş yıldönümünü ve gazetenize emek veren herkesi en  içten dileklerimle kutlarım.
Önder Gazetesi'nin nitelikli, ilkeli ve objektif yayıncılığını yakından takip ediyoruz.
Basın-yayın camiasının önde gelen gazetelerinden biri olan Önder Gazetesi'nin yürüttüğü başarılı kamu göreviyle, daha çok uzun yıllar bölgemize ve ülkemize hizmet edeceğine inanıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.
Ramis MUSLU
Genel Maden İşçileri
Sendikası Başkanı


Sayın Celal BOZKUŞ
Önder Gazetesi İmtiyaz Sahibi

19. yayın yıldönümünüzün yüzyıllar olmanı dilerim. Görmek güzeldir ama okumak daha güzeldir. Önder Gazetesi Camiasına başarılarıyla kutluyorum…
Fazilet ÖZTÜRK
Zonguldak-Karabük-Bartın
Bölge Çalışma eski Müdürü


Sayın Celal Bozkuş

Sevgili dostum, gazetenizin yeni yayın yıldönümünü kutlar, şahsınızda tüm çalışanlarını kutlar, başarılarınızın devamını gönülden dilerim.

Op. Dr. Muharrem Erdem
Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi

Sayın Önder Gazetesi

Uzaklardan da olsa Karadeniz Ereğli'yi yakından izleme şansını haber sitenizi izleyerek buluyorum. Önder Gazetesi'nin yayıncılık anlayışını biliyor ve aynı çizgide devamından dolayı da ayrıca kutluyorum. Yeni yayın yıldönümünüzün coşkusunu paylaşıyor, başarılar diliyorum.
Mehmet Yıldırım
Denizli Saray İlçe Emniyet Müdürü
Kdz. Ereğli ve Alaplı'nın eski Emniyet Müdürü


ÖNDER GAZETESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

Bölgemizin sesini duyurmada gazeteciliğin meslek ilkeleri kriterleri ile önemli bir sorumluluğu yerine getiren Önder Gazetesi'nin 19. yayın yıldönümüne ulaşmasını kutluyor, sahibinden çalışanlarına kadar tüm Önder ailesine başarılar diliyorum.
İbrahim CÖBEK
Alaplı Kent Konseyi Başkanı


ÖNDER GAZETESİNE

Nice başarılı yayın yıl dönümleri kutlamayı diliyorum.
Başta Önder'in İmtiyaz Sahibi Sayın Celal Bozkuş olmak üzere Eyüp ve Mustafa Kemal Bektaş ile Derya Cebesoy'u,
Ayrıca bugüne değin değerli refikimiz Önder'e emeği geçenleri kutluyorum."
Ali Suat ESER
Gündem Gazetesi
İmtiyaz Sahibi


ÖNDER GAZETESİNE

Refikimiz Önder Gazetesi'nin yeni yayın yıldönümünü kutluyor, nice yayın yıldönümleri ve başarılar diliyorum.
İbrahim TIĞ
Bölge Haber Gazetesi


Vay be!.. 19 yıl olmuş ha… Önder Gazetesi başarılarıyla adını duyuran ve objektif yayıncılık anlayışı ile de haklı olarak takdirle karşılanan bir yayın organı olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Önder Gazetesi Ailesi'ni yeni yayın yıldönümlerine ulaşmanın coşkusunu yüreğimde duyuyor ve başarılar diliyorum.
Fikri Cinokur
Anadolu Ajansı
ANTALYA


Sayın Celal Bozkuş


22 Nisan 1992 tarihinde kurularak yayın hayatına başlayan gazetenizin 19. kuruluş yıldönümünü kutlar, yeni yayın döneminde başta şahsınız olmak üzere tüm gazete çalışanlarına sağlık mutluluk ve başarılar dilerim.
Fikret Altıay
Kdz. Ereğli Zaman Gazetesi Temsilcisi

 

Celal Bozkuş-Önder Gazetesi

Bu güne kadar bölgemizde tarafsız, güvenilir ve ilkeli yayın anlayışı ile yerel basınımız içinde saygın bir yeri olan ÖNDER GAZETESİ'nin bundan sonra da aynı konum içinde yayın hayatını sürdüreceğine güvenimiz tamdır.
Başta Önder Gazetesi İmtiyaz Sahibi Celal Bozkuş'e Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Bektaş'ı, Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ve gazetenin hazırlanmasından haber akışının yapılmasına kadar gazetenin bizlere ulaşmasını sağlayan tüm çalışanlarınızı bu mutlu günde tebrik eder.
Gazetenizin 19. Kuruluş Yıldönümünü kutlar ve bölgemize hayırlar getirmesini temenni ederim.
Cevat Kır
ZERÇEV-ERİŞGEM BAŞKANI


ÖNDER GAZETESİNE

Önder Gazetesi'nin 19. Yayın yıldönümünü kutluyor, başarılar diliyorum.
Doğan Gönüllü
Demokrat Yayın Gurubu

 

ÖNDER GAZETESİ SORUMLU MÜDÜRLÜĞÜNE

Refikimiz gazetenizin kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Yeni Haber Gazetesi olarak bu mutlu gününüzden duyduğumuz gururu dile getirerek, başarılar diliyorum.

Şenol Yalçın-Fedai Kaçar
Yeni Haber Gazetesi

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.