YILLARDIR HEP ÖNDER!

Tarih: 2010-04-27 00:00:00

22 Nisan 1992 yılında yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 18 yayın yılını geride bırakıp 19. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. 19. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez bürosuna çok sayıda çiçek gönderilirken kutlamalar da gün boyu sü

22 Nisan 1992 yılında yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 18 yayın yılını geride bırakıp 19. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. 19. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez bürosuna çok sayıda çiçek gönderilirken kutlamalar da gün boyu sürdü. Gönderilen kutlama mesajları ve gazetemize yapılan ziyaretler şu şekildedir:

Kdz.Ereğli CHP Ereğli İlçe Başkanı Yaşar Balcı ve ilçe yöneticileri, gazeteniz Önder'in imtiyaz sahibi Celal Bozkuş ve Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş'a, "hayırlı olsun daha nice 19 yıllara ulaşmanız temennisiyle" derken İlçe Başkanı Balcı, "Gerek gazete gerek internet haber portalınızı yakından takip ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

Kdz.Ereğli Belediyesi'nin önceki Başkanı Murat Sesli, Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ve köşe yazarı Eyüp Bektaş ile görüşerek gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu ve karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Sesli gazetemizin 19. kuruluş yıldönümünü ise şu sözlerle kutladı: Başta gazetenin sahibi Celal Bozkuş olmak üzere gazetenin hazırlanmasından okuyucuya kadar ulaşmasında emeği geçenleri kutluyor daha nice başarılara ulaşmanızı temenni ediyorum.

Değişim Medya Grubunu temsilen Meryem A .Yazgan ve Hasan Sarıalp, Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ve köşe yazarı Eyüp Bektaş'a yaptıkları kutlama ziyaretinde, "Gazeteniz Önder'in 19. kuruluş yıldönümünü kutluyor nice yıllar temenni ediyoruz" dediler.

Türk Hava Kurumu Kdz.Ereğli Şube Başkanı ve Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Likoğlu'da 19. kuruluş yıldönümü nedeniyle gazeteniz Önder'in merkez bürosuna yaptığı ziyarette, "Gazeteniz Önder'in kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Sadece bölgemiz için değil Türkiye'nin değişik bölgelerinde ve yurt dışında yaşayan Zonguldak'lılar da bölgemiz ile ilgili haberleri anında öğrenebiliyor. Bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar diliyor, hepinize saygılar sunuyorum" dedi.

Son dönemdeki başarılı çalışmalarıyla dikkatleri çeken İhlas Haber Ajansı Alaplı Temsilcisi ve Yeni Haber Gazetesi muhabirlerinden Hasan Hasıl gazetemiz merkezini ziyaret ederek 19. yıldönümümüzü pasta keserek kutlayanlar arasında.

SAYIN MUSTAFA KEMAL BEKTAŞ
Sorumlu Müdür

Emekli olarak bayrağı teslim ettiğim şahsınız ve Önder Gazetesi Ailesi'nin elde ettiği başarılardan büyük gurur duyuyorum.  Daha nice başarılar Önder.
Yaşar Uysal
Önder Gazetesi eski Yazı İşleri Müdürü


ÖNDER GAZETESİNE

19, yayın yıldönümüne ulaşmanın zorluğunu sizler yaşadınız ve biz okurlar olarak bunu sizin kadar bilemeyiz. Özellikle Önder'in üstlendiği sorumluluğun ağırlığını taşımak daha da zordur. Zonguldak ve bölgemizde ilkeli bir yayıncılık anlayışından sapmamanızdan ve dik durmanızdan dolayı camianızı kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Ali Ayaroğlu
Cumhuriyet Gazetesi Zonguldak Temsilcisi


Sayın Celal BOZKUŞ
Önder Gazetesi İmtiyaz Sahibi


Bölgemizin istikrarlı gazeteleri arasında önde gelen ÖNDER Gazetesi'nin 19. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Görsel ve işitsel medyanın yanında yazılı basınımızın yeri elbette farklıdır. Başta ilçemiz olmak üzere, Zonguldak bölgesindeki saygın ve düzeyli gazeteler arasında en iyi yere sahip olan Gazetesi'ne ve değerli çalışanlarına yeni yayın döneminde de başarılar temenni ediyorum. Saygılarımla,
Cevdet CİVELEK
Kdz.Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı


Sayın Celal Bozkuş, Sayın Eyüp Bektaş, Sayın Mustafa Kemal Bektaş

22 Nisan 1992 yılında yayın hayatına başlayan Önder Gazetesi'nin 19. yılını kutluyorum.
19 Yıllık süreç içinde hep tarafsız, ilkeli ve seviyeli yayınlarınızla bölgenin en güçlü gazetelerinden biri konumuna gelmeniz ve bu konumunuzu sürdürmeniz dileğiyle.
Hep birlikte nice yıllara.
Yüksel Balcı
Balcı Şirketler Grubu
Yönetim Kurulu Başkanı

ÖNDER GAZETESİNE


Önder Gazetesi'nin 19. Yayın yılına girmesini kutluyor, Gazetenin bugünlere gelmesinde ve başarılı bir yayın politikası sürdürmesinde emeği geçenlerin tümünü tebrik ediyorum. 19 yıllık yayın süresince izlediği bağımsız bir yayın politikası ile Zonguldak ve bulunmuş olduğu Ereğli ilçesinin, bölgemizin, ülkemizin sorunlarını dile getiren, toplumsal sorunların çözümü için mücadele veren Önder Gazetesi'ne daha nice başarılı yıllar diliyorum. Önder Gazetesi'nin bölge halkımıza verdiği hizmetlerin hep aynı inanç ve kararlılıkla süreceğine inanıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Kamuran AYYILDIZ
Kent Plancısı

ÖNDER GAZETESİNE


Yeni yayın yıldönümünüzü kutluyor, bir okuyucu olarak ilkeli duruşunuzdan dolayı özellikle takdir ettiğimi ifade etmek istiyorum.
Bilgin Güven
CHP Kdz. Ereğli Belediye Meclisi üye Adayı

ÖNDER GAZETESİNE


Uzun yıllar zevkle görev yaptığım Önder Gazetesi'nin yeni yaşına girmesi, en az sizler kadar beni de heyecanlandırdığını ifade etmek istiyorum.
Ereğli'de 'Kopyala-yapıştır' anlayışı ile değil de, farklı bir anlayış ile yayın hayatını sürdüren Önder'e 'Nice yıllar' derken, bu farklılığı yaratan Sayın Eyüp Bektaş ile Sayın Mustafa Kemal Bektaş'ı kutluyor, ve sizlere bu farklılık yolunda önünüzü açan İmtiyaz Sahibi Sayın Celal Bozkuş'u da tebrik ediyorum.

Gazeteciliğin zor ve sorumluluk isteyen bir meslek edebiyatı yapmak istemiyorum. Bunu başta siz olmak üzere, az sayıda da olsa meslektaşlarımız iyi biliyor.
Bilmeyen veya bu sorumluluğu taşımayanlara diyecek bir şeyim yok!

Yeni Kuruluş Yıldönümünüz nedeniyle yayınladığı mesaj ile Sayın Celal Bozkuş'u da özellikle kutlamak istiyorum. Sayın Bozkuş, Gazetecilik ile Gazete Patronluğu anlayışını çok ama çok güzel ifade etmiş. Bu düşünce ve anlayışından dolayı özellikle kutluyorum kendisini.

Sayın Eyüp Bektaş;
Sayın M.Kemal Bektaş;

Önder Gazetesi'nin 'Farklı' olmasına katkı sunan başta siz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarınızı en iyi, samimi ve içten dileklerimle kutluyor, heyecanınızın ve başarınızın devamını diliyorum.
Sağlıklı ve dostluk dolu günler temennisiyle….
        
Hüseyin Orhan
   Can Haber Gazetesi
   Genel Yayın Yönetmeni

 

ÖNDER GAZETESİNE

Kuruluş yıldönümünüz tebrik eder, başarılarınızın da devamını dilerim.

        Osman Sav
       İHA Zonguldak Temsilcisi

 

 

Sevgili Önder Ailesi,

Ne kadar zor ve meşakkatli bir görev üstlendiğinizi biliyorum. İnsanımızın bilime, sanata, edebiyata, habere, gelişime ihtiyaç duyduğu zamanlarda, kamuoyunu aydınlatma adına öncü, rehber ve ışk vazifesi görüyorsunuz. haberin hazırlanması, mutfağı, servis edilmesinin, bizlerin bir bakış ve çırpıda okuyuşumuz kadar ya da tükettiğimiz kadar kolay olmadığını da biliyorum. Nice ömürler diliyorum ailenize. İyiki varsınız. Bunun yanında, yayın kuruluşunuzu, duruşu ve ilkesi ile yaşatmaya çalışan sizlere ve de Sayın Celal BOZKUŞ Bey' e saygılarımı sunuyorum. Evet tekrar söylüyorum. İyi ki varsınız. Kulağımız, sesimiz dilimizsiniz. Teşekkürler.

       Osman KANCA
       Kışla Mahmut Likoğlu
       İlköğretim Okulu Müdürü


ÖNDER GAZETESİNE

Önder'in 19. yayın yıldönümüne ulaşmasının coşkusunu sizinle paylaşıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.

Recep Çimen
DSP Kdz. Ereğli ilçe
Yönetim Kurulu üyesi


ÖNDER GAZETESİNE

Uzun yıllar emek verdiğim Kdz. Ereğli basın camiasından çok ayrı bir yeri olan Önder'in 19. yayın yıldönümüne ulaşmasının coşkusunu sizinle paylaşıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.


Sevgi Çeçen YAKAR
Serbest Gazeteci

 


ÖNDER GAZETESİNE


Gazetemiz  Önder'in 19. yayın yıldönümüne ulaşmasının coşkusunu paylaşıyor, başarılarınızı başarımız kabul ederek devamını diliyorum.

Zeki OKER

 


ÖNDER GAZETESİ

Gerçekleri yazmanın peşindeki ÖNDER GAZETESİ'ni kutluyor, daha nice kuruluş yıldönümlerine ulaşmasını bekliyor ve diliyorum.
 
Mustafa Uysal
AKP eski Kdz. Ereğli
İlçe Yönetim Kurulu Üyesi

 

ÖNDER GAZETESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE

Yayına başladığı ilk yıllarında görev aldığım, muhabirliğe ilk adımlarımı attığım ÖNDER'in 19. yayın yıldönümünü kutluyorum.

AYDIN ERMİŞOĞLU
GAZETECİ-ALMANYA

 


ÖNDER GAZETESİ'NE

"Daha nice yıllara"
 
                    Nihal Kocabay
BİZİM GAZETE
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti


ÖNDER GAZETESİNE

19, yaşınız kutlu olsun. Daha nice nice yayın yıldönümlerine ulaşmanızı diliyor, tüm camianızı kutluyorum.

Mesut Seydel
Polis memuru

ÖNDER GAZETESİNE


Bölgenin tüm önemli olaylarına duyarlı ve gündem oluşturmada öncü gazetemiz Önder'in yayın yıldönümünü kutluyor, başarılar diliyorum.

Ali Yanık
YANIK OTOMOTİV

ÖNDER GAZETESİNE

Yayın yıldönümüne ulaşmanızın mutluluğunu sizlerle paylaşıyorum. İyi ki varsınız Önder Gazetesi. Bizi yine olaylardan ve gelişmelerden haberdar ediniz. Başarılarınız başarımızdır çünkü.

Saim Akyol
İSRA GÜVENLİK

 

ÖNDER GAZETESİNE


Önder Gazetesi'ni habercilik anlayışından dolayı özellikle kutluyor, "nice yıllara Önder" diyorum.

Recep Çelik
Web Tasarımcı

 

ÖNDER GAZETESİNE


Karadeniz Ereğli'nin gözü, kulağı ve sesi gazetemiz ÖNDER'in 19. yayın yıldönümüne girmesinin eşsiz coşkusu bizleri de çok mutlu etti. Gazeteciliğin etik kurallarının ödünsüz uygulandığı Önder Gazetesi Camiasını bu başarılarından dolayı kutluyor, yeni yayın yıldönümlerinde her zaman olduğu gibi sevgi ve saygıyı paylaşma dileğimi ifade ediyorum.

İBRAHİM KAYIHAN
ECHOMAR HASTANESİ MÜDÜRÜ


ÖNDER GAZETESİNE

Bölgemizin güçlü sesi Önder Gazetesi'nin 19. yayın yıldönümü coşkusunu paylaşıyorum. Yeni yayın yıldönümlerine de aynı ilke ve başarılar ile ulaşmanız en büyük dileğimdir.

AZMİ NABA


ÖNDER GAZETESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE

Yayın hayatınızın 19. yıldönümünü kutlar,  ilkeli, tarafsız, objektif yayınızda başarılarınızın devamını temenni ederim. Nice 19.yıllara... 

www.haberalapli.com , kanca67

 

 

ÖNDER GAZETESİNE


Basının etik kurallarına azami uymayı ilke edinerek, yerel gazeteciliği en az ulusal basın duyarlılığında yapan Önder Gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutluyorum, haber ve emekçisinden genel yayın yönetmenine, sahibine kadar bütün Önder ailesini, daha nice gazetecilik anlarına, yıllarına ulaşması için başarı dileğimi iletiyorum.

Mecit KARATAŞ
SMMM

ÖNDER GAZETESİ MÜDÜRLÜĞÜNE

"İlkeli, kaliteli tarafsız habercilik anlayışı içinde haberciliğe üstün katkılar sağlayan Önder Gazetesinin 19. kuruluş yıldönümünü kutlar, Önder Gazetemizi ve emeği geçen bütün gazete mensuplarını tebrik eder, çalışmalarınız aynı tempoda devam etmesini dilerim.

YASİN ERDOĞANOĞLU
ERDOĞANOĞLU METAL

 

İstanbul ve Kdz.Ereğli'de faaliyet gösteren Bektaş Demirçelik Firma Sahibi Şenol Bektaş'da ziyaretinde, "Gerek gazete gerek internet haber portalı ile Önder Gazetesi kendisini ispatlamış önemli başarılara imza atarak bölgenin adının duyurulmasını sağlamıştır. Başarılı çalışmalarını-zın devamını diliyorum" dedi.

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.