YILLARDIR HEP ÖNDER!

Tarih: 2010-05-01 00:00:00

Yeni yıldönümü coşkumuz aradan sekiz gün geçmesine rağmen devam ediyor. 22 Nisan 2010 tarihinde 18 yılı geride bırakarak 19. yayın yıldönümüne "merhaba" diyen Gazeteniz Önder'in bu coşkusunu paylaşan okurlarımız ile  sivil toplum örgütlerinden gelen kutla

Yeni yıldönümü coşkumuz aradan sekiz gün geçmesine rağmen devam ediyor. 22 Nisan 2010 tarihinde 18 yılı geride bırakarak 19. yayın yıldönümüne "merhaba" diyen Gazeteniz Önder'in bu coşkusunu paylaşan okurlarımız ile  sivil toplum örgütlerinden gelen kutlamaları sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Gazetemiz merkezine gelen dostlarımıza, çiçek gönderenlere bir kez daha teşekkür ediyoruz.

ÖNDER HEP ÖNDER.... Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu ve basın danışmanı Tuncay Tokay gazetemiz merkezine gelerek 19. yayın yıldönümü coşkumuzu paylaştılar. Çimenoğlu, Önder Gazetesi’nin etik ilkelere bağlılığını ve toplumsal konulardaki gündem oluşturmadaki öncülüğünü takdir ettiklerini belirtti. Çimenoğlu; “Gazetemiz ÖNDER sadece halkımızın değil, bizlerin de gözü, kulağı ve sesidir. Bu nedenle Önder’de hakkımızda çıkan haber ve yorumlardan yararlanarak, kendi eksiklerimizi görebiliyoruz. Bunun en son örneği de, su faturalarındaki eksikliktir” sözleriyle konuştu.

Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Yazıcıoğlu ve Mısırlı Ayakkabıcılık firmasının sahibi Tevfik Mısırlı, gazeteniz Önder'in merkez bürosunu ziyaret ederek 19. kuruluş yıldönümünü kutladılar. Yazıcıoğlu, "Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyor" derken Mısırlı'da, "Gerek gazete gerekse internet portalınızı çok sayıda kişi takip ediyor" dedi.

SOKAK VE CADDE İSİMLERİ BELİRLENİYOR

Kdz. Ereğli Tarih Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği’nin önceki Başkanı Mustafa Özçelik gazetemiz merkezini ziyaret ederek 19. yayın yıldönümünü kutlama coşkusuna katıldı.
Özçelik, Önder’in yayın politikasının toplumun bütün kesimlerini kucakladığını ve özellikle toplumu ilgilendiren tüm konularda önderlik yaptığını söyledi.
Dernekteki görevini Dr. Can Canver’e devrettikten sonra da yine tüm faaliyetlere katıldığını belirten Özçelik, “biz  derneğimizi ayakta tutma ve bölgemizi tanıtma konusunda çalışmalar yapıyoruz. Çok yakın bir zamanda ilçenin tüm sokak ve caddelerinin isimlerinin nereden geldiğini ve bu isimlerin fotoğraflarına da ulaşmaya çabaladıklarını dile getiren Özçelik, “yerel kültürümüzü tanıtmada Önder’in verdiği katkılara teşekkür ediyoruz” sözleriyle konuştu.

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.