ZFD KONGREYE GİDİYOR

Tarih: 2013-02-01 00:00:00

Zonguldak Fotoğraf Derneği'nin (ZFD) 3'üncü Olağan Genel Kurulu, 9 Şubat 2013 Cumartesi günü yapılacak. ZFD Başkanı Can Çetin, kongreyle ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi:Derneğimizin 3'üncü Olağan Genel Kurulu, 9 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 1
Zonguldak Fotoğraf Derneği'nin (ZFD) 3'üncü Olağan Genel Kurulu, 9 Şubat 2013 Cumartesi günü yapılacak. ZFD Başkanı Can Çetin, kongreyle ilgili yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
Derneğimizin 3'üncü Olağan Genel Kurulu, 9 Şubat 2013 Cumartesi günü saat 14.00'de Meşrutiyet Mahallesi Tahir Karauğuz Sokak Emek Çarşısı Kat: 2 Zonguldak adresinde bulunan Zonguldak Fotoğraf Derneği Toplantı Salonu'nda yapılacaktır. Bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı, yeter sayı aranmaksızın 16 Şubat 2013 Cumartesi günü aynı yer, saat ve gündemle yapılacaktır. Genel Kurul gündemi şöyle: Açılış ve yoklama, Başkanlık Divanı'nın oluşturulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması, Yönetim ve Denetim Kurulları faaliyet raporlarının okunması, görüşülmesi ve Yönetim Kurulu'nun ve Denetim Kurulu'nun ayrı ayrı ibrası, bilanço, gelir ve gider hesap raporlarının görüşülmesi, yeni dönem çalışma programı ile tahmini bütçenin görüşülmesi ve oylanması, Derneğin, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu'na (TFSF) üye olması hususunun görüşülmesi, tüzük maddelerinde değişiklik yapılmasının görüşülmesi, Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi, dilekler ve temenniler, kapanış.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.