ZKÜ'DE ATAMALAR SÜRÜYOR!..

Tarih: 2011-02-17 00:00:00

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Rektörlüğü görevine 28 Kasım 2010 tarihi itibariyle atanan Prof.Dr.Mahmut Özer, fakülte ve yüksekokul kadrolarında yeni atamalar yapıyor. ZKܒde yapıpan son atamalar şöyle;“İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğreti
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Rektörlüğü görevine 28 Kasım 2010 tarihi itibariyle atanan Prof.Dr.Mahmut Özer, fakülte ve yüksekokul kadrolarında yeni atamalar yapıyor. ZKܒde yapıpan son atamalar şöyle;
“İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Hasan Vergil, Üniversitemiz Eğitim Öğretim İşlerinden Sorumlu Rektör Danışmanı olarak atandı. Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Süreyya Altın ve Yrd.Doç.Dr.Ömer Faruk Çapar, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcılığına atandı. Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Yüksel Ayaz, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcılığına atandı. Rektörlük Oluru ile kurulan Üniversitemiz Engelsiz ZKÜ Koordinatörlüğüne Devrek Meslek Yüksekokulu Sekreteri Sosyolog Hakan Kalyon 01.02.2011 tarihi itibarıyla atandı. Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Yılmaz Yıldırım, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 16’ncı maddesi uyarınca yeni bir atama yapılıncaya kadar Mühendislik Fakültesi Dekanlığına vekaleten atandı.
Devrek Meslek Yüksekokulu’nda görevli Öğretim Görevlisi Hakan Vargün, 2547 sayılı kanunun 20/b maddesi ve Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği’nin 12/b maddesi uyarınca Devrek Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcılığına atandı. Üniversitemiz Basın ve Halkla İlişkiler Birimine, Gökçebey Mithat-Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanı Öğretim Görevlisi Özlem Bahadır, Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatör Yardımcısı olarak atandı. İktisadi ve İdari Bilimler Öğretim Üyelerinden Doç.Dr. Hamza Çeştepe ve Yrd.Doç.Dr.Halil Yıldırım, 2547 Sayılı Kanunun 16’ncı ve Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği’nin 8’inci maddesi gereğince Dekan Yardımcısı olarak atandılar.
Ereğli Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Özlem Koray, 2547 Sayılı Yasanın Akademik Teşkilat Yönetmeliğinin 8’nci maddesi uyarınca, Dekan Yardımcısı olarak atandı. Ereğli Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Süleyman Yaman, 2547 Sayılı Yasanın Akademik Teşkilat Yönetmeliğinin 8’inci maddesi uyarınca, Dekan Yardımcısı olarak atandı. Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği’nin 8’inci maddesi uyarınca Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcılığına Biyoloji Bölümü Öğretim elemanlarından Doç.Dr.Güray Uyar atandı. Yükseköğretim Kanunu’nun 16’ncı maddesi ile Üniversitelerde Akademik Teşkilat Yönetmeliği’nin 8’inci maddesi gereğince Tıp Fakültesi Dekan Yardımcılığı görevlerine Doç.Dr.Mübin Hoşnuter ile Doç.Dr.Selçuk Keser atandı. Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığına yeni bir atama yapılıncaya kadar 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 16’ncı maddesi uyarınca İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığını Prof.Dr.Muhlis Bağdigen vekaleten yürütecektir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.