ZKÜ'deki AKP'lilere TEŞEKKÜR

Tarih: 2010-06-12 00:00:00

AKP Zonguldak Gençlik Kolları Başkanlığı bünyesinde yeralan "Üniversite Gençlik Grubu"nu oluşturan ve ZKÜ'de eğitim gördükleri bölümlerden mezun olan partili gençlere düzenlenen törenle Teşekkür Belgeleriyle Mehmet Akif Ersoy'un Safahat isimli kitabı hedi

AKP Zonguldak Gençlik Kolları Başkanlığı bünyesinde yeralan "Üniversite Gençlik Grubu"nu oluşturan ve ZKÜ'de eğitim gördükleri bölümlerden mezun olan partili gençlere düzenlenen törenle Teşekkür Belgeleriyle Mehmet Akif Ersoy'un Safahat isimli kitabı hediye edildi.

Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, Birim Başkanları, Yönetim Kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanlığı yöneticileriyle, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi'nde, "Üniversite Gençlik Grubu"nun partili üyelerinin katıldığı törende konuşan  İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Kulaç,  "Genç siyasetçi arkadaşlarımız Üniversiteden mezun olup memleketlerinde iş yaşamlarına girerlerken partimizin çalışmalarını da sürdürecekler. Gençlerimiz siyasetimizin geleceğini oluşturacakları için başarıları hepimizin başarısı olacak" diyerek konuştu.
Hamdi Uçar da konuşmasında şöyle dedi:
"Siyaset hayatımızın heralanında olduğu gibi gönüllülük işidir.Gençlerimiz bir yandan Üniversite eğitimlerini başarıyla tamamlarlarken diğer taraftan da partimizde çalışarak bizlere güç ve destek vermişlerdir. Bunun devamlı olacağına inanıyorum. Biz Gençlerimizle birlikte çifte sevinci yaşıyoruz.Öncelikle Gençlerimizi Üniversiteden mezun oldukları için kutluyoruz. Ayrıca teşkilatlarımızdaki çalışmalardan başarılarına bir yenisini katmaları ve bizlere destek vererek güç sağladıkları için de bir kez daha tebrik ediyor ve kutluyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz"
İlk Teşekkür Belgesi Üniversite'den mezun olan ve İl Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Yönetim Kurulu üyesi Münevver Öztürk'e İl Başkanı Hamdi Uçar tarafından verildi.

Daha sonra  Ömer Orhan, Murtaza Bayır, A.Kadir Oruç, Sultan Cemal, Mustafa Kocatürk, Seydi Adanur, Fatih Oktay'a İl Birim Başkanları ve Yönetim Kurulu üyelerinden Teşekkür Belgelerini aldılar.

"Üniversite Gençlik Grubu" Başkanı Nurettin Taşdemir ile eğitimleri devam eden  Ümit Karaş, Mustafa Çeçen, Harun Binici, Hüseyin Kahramanoğlu, Nurullah Benice'ye de   Teşekkür Belgeleri İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Kulaç,Yönetim Kurulu üyeleri tarafından verildi.
Teşekkür Belgesi alan Partililere Mehmet Akif Ersoy'un Safahat isimli romanı da hediye edildi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.