ZKÜ, SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Tarih: 2009-10-01 00:00:00

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere bir psikolog, 9 hemşire ve 5 fizyoterapist alınacak.ZKÜ Rektörlüğü'nden yapılan açıklama şöyle;"Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi'

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere bir psikolog, 9 hemşire ve 5 fizyoterapist alınacak.
ZKÜ Rektörlüğü'nden yapılan açıklama şöyle;
"Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4'üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar'da yer alan ek 2'nci maddenin (b) fıkrasına göre (KPSS (B) puan sırası esas alınmak suretiyle), Fakülte veya 4 yıllık Yüksekokulların Psikoloji programından mezun olan bir psikolog, Hemşirelik Lisans programından mezun olan 9 hemşire ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olan 5 fizyoterapist alınacak. Başvuracak adaylarda aranan genel şartlar şöyle: Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Taksirli suçlar hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından hükümlü bulunmamak. Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 657 sayılı Kanun'un 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. 2008 KPSS (B) Grubu Lisans sınavına girmiş olmak (KPSSP3 puanı esas alınacaktır.) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekiyor. Müracaatlar 12 Ekim'e kadar Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'nden temin edilecek dilekçe örneği ve istenilen belgeler ile birlikte Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Eksik belgeli başvurular ve posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek. İstenen Belgeler: Özgeçmiş. Öğrenim Belgesi aslı ve sureti. Savcılıktan alınacak sabıka kaydı belgesi. Askerlik Durum Belgesi. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi. 2008 KPSS (B) grubu puanını gösterir belge. KPSS (B) puan sıralamasından sonra Üniversitemize yerleştirilmeye hak kazananların isimleri başvuru bitim tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içinde
www.karaelmas.edu.tr adresinden ilan edilecektir.Her kadro için ilan edilen sayının 1 katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımayanların tespit edilmesi halinde yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır. Yerleştirilmeye hak kazanan adayların, sonuçların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde aşağıda yazılı belgeleri Üniversitemiz Uygu-lama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne şahsen teslim etmesi gerekmektedir. Belgeleri süresi içinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar Belge-lerin teslime müteakip söz-leşme yapılır. Sözleşme için Gerekli Belgeler: 10 adet re-sim. İkametgah senedi. Sağ-lık Kurulu Raporu. SSK nu-marası (daha önce çalışmış adaylardan talep edilecektir) Akbank Zonguldak Şubesi'nde açtırılan maaş hesabına ait hesap cüzdanının fotokopisi."

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.