KGD’DE KONGRE HEYECANI

Tarih: 2016-03-25 10:48:01

Karaelmas Gazeteciler Derneği’nin 6’ncı olağan kongresi 9 Nisan 2016 Cumartesi günü, çoğunluk sağlanamadığı taktirde 16 Nisan Cumartesi gerçekleştirilecektir.
 Asli mesleği gazetecilik olanların üye olabildiği ve 2003 yılında kurulan Karaelmas Gazeteciler Derneği, olan kongresini dernek binasında gerçekleştirecek. Gazetecilik mesleğine olan katkının yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşlarıyla birlikte hareket ederek Zonguldak Platformu’nu oluşturarak kente katkı sağlayan Karaelmas Gazeteciler Derneği, önümüzdeki dönemde de bu çizgisini devam ettirmek istiyor.

Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD) Yönetim Kurulu tarafından kongre ile ilgili olarak yapılan duyuru şöyledir:

 

KARAELMAS GAZETECİLER DERNEĞİ BAŞKANLIĞINDAN

Derneğimizin 6’ncı Olağan Genel Kurulu 9 Nisan 2016 Cumartesi günü saat 11.00’de Gazipaşa Caddesi Posta sokaktaki Belediye Kültür Merkezi binasında bulunan Karaelmas Gazeteciler Derneği’nde aşağıdaki gündemle toplanacaktır.

Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 16 Nisan 2016 Cumartesi günü aynı saat ve aynı gündemle yapılacaktır.

Üyelerimize duyurulur.

KARAELMAS GAZETECİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

GÜNDEM:

1.Açılış ve yoklama

2.Divan heyeti seçimi

3.Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması

4.Yönetim ve denetim kurulları raporlarının okunması ve ibrası

5.Tahmini bütçenin okunması ve oylanması

6.Seçimler

7.Dilek ve temenniler

8.Kapanış.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.