'AK KADROLAR OMUZ OMUZA'

Tarih: 2013-08-15 09:08:00

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, AK Parti'nin 12. kuruluş yıldö-nümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı. Uçar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Ülkemizin siyasi, ekonomik ve sosyal yönden kriz üstüne kriz yaşadığı, Türkiye'nin iflas etmen

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, AK Parti'nin 12. kuruluş yıldö-nümü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı. Uçar, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Ülkemizin siyasi, ekonomik ve sosyal yönden kriz üstüne kriz yaşadığı, Türkiye'nin iflas etmenin eşiğine geldiği, adeta enkaza döndüğü, ümitlerin kırıldığı bir dönemde, 14 Ağustos 2001 tarihinde, milletimizin istediği ve özlediği gibi siyaset yapmak gayesiyle, yeni ve taze bir anlayışla, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın genel başkanlığında Adalet ve Kalkınma partisi kurulmuştur. 
Ak Parti, "Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" diyerek, başından beri toplumsal taleplerle doğru ve düzgün bir ilişki kurmuş, bu bakımdan kurulduğu günden beri yapılan tüm kamuoyu yoklamalarında birinci parti olmuştur. Girdiği beş seçimde istikrarla oylarını arttırarak çıkan ilk ve tek partidir. Bugün Türkiye'nin siyasi tarihinde gittikçe artan oy oranı ile üst üste üç dönem iktidarda olma muvaffakıyetini gösteren partimiz, bu yolda çok zorlu mücadelelerden geçmiştir ama yılmamıştır. Çünkü Ak Parti bir millet hareketidir, bu partinin hamurunu millet yoğurmuştur, kumaşını millet dokumuştur. Milletin partisi Ak Parti, bugün 12 yaşında. 12 yıl önce kurulduktan kısa bir süre sonra iktidara gelen Ak Parti ile milletimiz, yolsuzluk, vesayet, yoksulluk karanlığına dur; demokrasiye, refaha, saygınlığa ve aydınlığa geç demiştir. Bir çok alanda devrim niteliğinde çalışmalar yapan Ak Parti ilkelere imza atmayı başarmıştır. Ak Parti milletimiz için yol olmuş, köprü olmuş, okul olmuş, hastane olmuş; yoksula iş, işçiye güvence, hastaya şifa olmuş, ekonomiye güç vermiş, dış politikaya itibar getirmiştir. Ak Parti, Türkiye'yi dünyanın yükselen yıldızlarından biri haline getirmiştir. Bunun neticesinde yüce milletimiz, geçen 12 yıl içinde huzur, güven ve istikrarın yanında olmuş, partimizi hak ettiği yere getirmiştir. Başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere Ak kadrolar topyekun ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için omuz omuza hareket ederek 2023 hedefine inanç ve azimle yürümektedir. Ben bu düşüncelerle, Ak Parti'yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımız olmasını sağlayan Genel Başkanımız ve Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a minnet ve şükranlarımı arz ederek, 14 Ağustos Partimizin kuruluşunun 12.yıldönümü, 12. yaş günümüzün kutlu olmasını, teşkilatlarımıza ve bize desteğini arttırarak devam ettiren Aziz Milletimize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.