AKP'LİLERDEN İSTİŞARE TOPLANTISI

Tarih: 2013-07-29 09:17:00

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek’te AK Parti Genel Merkez Yerel Yöne-timler Başkanlığı tarafından İl belediyesi farklı Partide olan iller için nüfusu en yüksek ilçe Belediyesi tarafından düzenlenmesi uygun görülen istişare toplantısı

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Devrek’te AK Parti Genel Merkez Yerel Yöne-timler Başkanlığı tarafından İl belediyesi farklı Partide olan iller için nüfusu en yüksek ilçe Belediyesi tarafından düzenlenmesi uygun görülen istişare toplantısı ve iftar yemeğine katıl-dı. Toplantı Devrek belediyesi tarafından Devrek’te Karasuda bulunan Hanyanı Restaurantta düzenlendi. Toplantıya AK parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Hamdi Uçar, AK Parti İl Yerel Yönetimler Başkanı Hüseyin Mercimek, AK Parti Devrek İlçe Başkanı Özcan Özmekik, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Kilimli Belediye Başkanı Seçkin Özdemir, Saltukova Belediye Başkanı Adil Düzlü, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Eğerci Belediye Başkanı Recep Civelek, Özbağı Belediye Başkanı İsmail Gözlü, Karapınar Belediye Başkanı Ercan Kınanç, Perşembe Belediye Başkanı Rasim Miyanyedi, Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör, Sivriler Belediye Başkanı Selim Gören, Gökçeler Belediye Başkanı Bekir Çolak, Çaylıoğlu Belediye Başkanı Rıfkı Gültekin, Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu,  ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri Sezai Bükrü ile Mustafa Yumurtacı katıldı.  Toplantı sonrası hep birlikte iftar yemeği yendi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar toplantı ile ilgili yaptığı açıklama da;
“Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından İl Belediyesi başka partide olan illerde nüfusu fazla olan ilçe belediyesinin yaptığı hizmetlerin anlatıldığı toplantının Devrek belediyesi tarafından yapımını uygun görmüştür. Bu nedenle bu akşam burada AK Partili Be-lediye Başkanlarımız ile burada Devrek Belediyemizin yaptığı çalışmaları belediye Başkanımız bize anlattı. Ayrıca bütün belediye başkanlarımız söz alarak düşüncelerini bizlerle paylaştı. Belediye Başkanlarımızın düşünceleri bizim için çok önemli. Canlarını dişlerine takarak büyük bir özveriyle belde ve ilçelerine hizmet etmek için yarışıyorlar. Bizde milletvekilleri olarak Ankara da onlar için ne yapılması gerekiyorsa yapıyoruz.   Önümüzde yerel seçimler var. Bu nedenle bu tür toplantıları daha sık düzenleyeceğiz. Birlik ve beraberlik dayanışma içerisinde bu seçimlerden başarıyla çıkacağız. Devrek belediye Başkanımız bizi bu akşam burada çok güzel ağırladı. Kendisine ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

ihanet kusur değildir... :

istişare edilmesi mümkünmü sizce..Akparti kandilli belediyesi için kapatılan ve beldesine hizmet namına hiçbir işi olmayan ve aynı zamanda sadece yandaşlarına ve şakşakçılarına hizmet eden birbaşkanı Vekil köksal toptan istiyor diye aday yaparsan bunun hesabını vastandaş sorar mı sorar ..kapatılan bir belediyenin belediye başkanı nasıl aday yapılmak istenir anlamış değiliz demokrasi ile bağdaşmayan bir durum bu..İki belediye başkanıda milletin iradesine baş vurmadan bu aldatmacayı gerçekleştirmiş ve ihanet etmiştir halka..o meclis üyelerine ne demeli..Aslında bir şey demeyeceksin neden mi.Meclis üyeleri kandillide yöresel bölgesel ve aynı zamanda aile efradı olarak kalabalığı önüne alan ve güdenlerden seçiliyor dolayısı ile hiç bir parti misyonu gereği tüzüğüne uygun bir meclis üyesi bulmadan bahsettiğim gigi meclis üyelerini buluyor..Parti yönetimleri öyledir genelde.Ak parti bu düşünceyi yıkabilecek bir parti diye düşünüyorduk gördükki kandillide Partisinden görevden alınan kişilere tekrar görev vererek ihanete devam eder durumda..Hiç mi milletin iradesine ve kandilliye kandillililere saygınız yok.vekiller sözüm size... zararın neresinden dönerseniz kardır..siz milletin efendisi değil kölesisiniz..Efendilik millete yakışır Atamız köylüler milletin efendisidir sözüyle tescil etmiştir.. 1 Kapatılan bir belediyenin hizmet etmeyen bir başkanını istemiyoruz.. 2 Belediye meclis üyelerini Akrabalık ve etnik kökenine göre bölgesel anlamda ayrım yaparak seçilmesini istemiyoruz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.