'ALAPLI'YA HİZMET İÇİN ADAYIM'

Tarih: 2014-02-10 14:55:00

Saadet Partisi Alaplı 1. Sıra İl Genel Meclis Adayı Rıdvan Türkoğlu,  yaptığı yazılı açıklamasında geninde halka hizmet hakka hizmet anlayışının bulunduğunu belirterek, köylere yapılacak hizmetleri sıraladı. Projelerinin tamamını ileriki günlerde paket

Saadet Partisi Alaplı 1. Sıra İl Genel Meclis Adayı Rıdvan Türkoğlu,  yaptığı yazılı açıklamasında geninde halka hizmet hakka hizmet anlayışının bulunduğunu belirterek, köylere yapılacak hizmetleri sıraladı.

Projelerinin tamamını ileriki günlerde paket halinde açıklayacağını söyleyen Türkoğlu, her köye Köy Konağı yapılacağı müjdesini verdi.

Türkoğlu, kendisini tanıttığı açıklamasında projelerinin bir kısmını da şöyle açıkladı:

‘Ben Rıdvan Türkoğlu 1974 yılında Çatak Köyünde doğdum. Tahsilim Açık öğretim lisesidir. Erdemirde taşeron firmasında idareci olarak çalışmaktayım. Çevre Koruma ve Yardımlaşma Derneğinde Yönetim Kurulu Üyeliği , Tarımsal Kalkınma Kooperatifinde Yönetim Kurulu Üyeliği , Alaplı Ziraat Odasında Memur olarak , Kent Konseyi Yönetim Kurulu 1.yedek Üyesi,  Anadolu ve Gençlik Derneği  Yönetim Kurulu Üyeliği  gibi Derneklerde ve Kooperatiflerde Görevler Aldım. En son  Saadet Partisi Alaplı Teşkilat Başkanıydım. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde İl Genel Meclis Adayıyım.

 

‘SAADET PARTİSİNİ SEÇTİM’

Topluma hizmet etmek istiyorum, kalbim hep hizmet aşkı ile yanıyordu, topluma hizmet edebilmem için bir siyasi partide olmam lazımdı. Düşündüm, taşındım milli ve manevi  görüşüme ve fikrime Saadet Partisi olduğunu tespit ettim çünkü Milli Görüşcüler Bütün İnsanlığın Saadete Ulaşmasını isteyen Allaha İman etmiş Ve Ebedi Hayatının Varlığına İnanmış Topluluktur. Ve hemen kayıt oldum. Zaman içinde Partimizin kongresi oldu. Kongrede yönetime seçildim. Yönetim Kuruluda Teşkilat Başkanı olarak seçtiler. 30 Mart Yerel Seçimlerinde 1. Sıradan İl Genel Meclisi Adayı oldum. Biz Halka Hizmet Hakka Hizmet olarak kabul ettiğimiz içindir ki bu gibi hizmetlere talip oluyoruz. Merhum Büyükbabam Çatak Köyü Muhtarı  Paşa Mustafa Türkoğlu ömrünü halka hizmet ile geçirmiş, 34 yıl muhtarlık yaptı. Köyde yol, su, okul, cami, elektrik, telefon alt yapı hiç bir şey yoktu. Bu hizmetlerin hepsine göğüs gererek ömrünü tamamladı. Aynı zamanda Alaplı Ziraat Odası Başkanı olan Şeref Türkoğlu'nun yeğeniyim amcam 15 yıl İl Genel Meclis Üyeliği yaptı.

 

‘GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIM’

Onun çalışmalarına iğrenirdim herhalde bizim sülalemin geninde halka hizmet hakka hizmet anlayışı hakim bizde kendimizi bu çalışmaların içinde bulduk. Amcamın düşünüp yapamadığı projelerini tamamlamak üzere Saadet Partisinden 1.sıradan İl Genel Meclis Adayı Oldum.Aziz Halkım beni seçtiği ve yetki verdiği takdirde çok güzel hizmetler yapacağıma inanıyorum. Değerli Güzide Basın Mensupları Alaplı'nın coğrafi durumu öyle güzel ki bir saatte Alaplı'nın köylerinin tamamını gezebilirsin yapılan hizmeti inkar etmeyecek yapıya sahiptir. Şimdi köylerde  asfalt olmayan köy kalmadı, sati kaplama asfaltı artık sıcak asfalta çevirme zamanı gelmiştir.

 

‘KÖY KONAĞI YAPACAĞIZ’

Bütün anayolların sıcak asfalt yapılmasını sağlayacağız. Köy içi yollarını parke yapacağız. Kanalizasyon olmayan köylerin kanalizasyonunu tamamlayacağız. Fındık bahçelerinden ürünü taşımak için gübresini taşımak için tarla yollarını en az patpat girip çıkması kadar yol yapmaya gayret edeceğiz. Her köye çocuk bahçesi yapmaya çalışacağız. Her köye olmasa da bölge köylere futbol sahası yapacağız. Her köye köy konağı yapıp insanlar mevlüdünü, düğününü, nişanını orada yapmasını sağlayacağız. Esas projelerimizi ilerleyen günlerde bir paket olarak açıklayacağım. Hepinize çok teşekkür ederim.’

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.