ÇAKIROĞLU AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI AÇIKLAMASI

Tarih: 2015-02-21 22:39:54

Vatan Partisi Kdz Ereğli İlçe Örgütü’nden yapılan yazılı açıklamada, Ege Üniversitesi’nde uğradığı saldırı sonucu yaşamını yitiren “Fırat Çakıroğlu'nun ailesine ve tüm Türkiye ye Baş sağlığı diliyoruz” denildi. Vatan Partisi’nin açıklaması şöyle: “F

Vatan Partisi Kdz Ereğli İlçe Örgütü’nden yapılan yazılı açıklamada, Ege Üniversitesi’nde uğradığı saldırı sonucu yaşamını yitiren “Fırat Çakıroğlu'nun ailesine ve tüm Türkiye ye Baş sağlığı diliyoruz” denildi.

Vatan Partisi’nin açıklaması şöyle:

“Fırat Çakıroğlu'nun ölümünü sağ-sol kavgası diye duyuranlar bir gencin PKK tarafından öldürüldüğü gerçeğini değiştiremezler. Üniversitelerde şiddetin merkezi, etnik kışkırtıcılık yaparak öğrenciler üzerinde baskı kurmaya çalışan PKK'dır.

Etnik kışkırtmalarla üniversiteleri şiddet zeminine çekmeye çalışanlara karşı tüm öğrencileri  ve halkımızı sağ duyuya davet ediyoruz.”

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

alev aksu :

Değerli arkadaşlar yorumlarınızı tek tek okudum.Endişe ve korkularınızı anlıyorum ve eleştirilerinizi de aldım.Bu eleştirilere burada tek tek cevap vermek siyasi polemik yaratmaktan başka bir işe yaramaz.Oysa bizim daha önemli işlerimiz var VATAN gibi bu yüzden evet tek yumruk olup bu ülkenin bekası için birlik olmalıyız.Biz VATAN mevzisindeyiz sizleride bekleriz. Kdz Ereğli Vatan Partisi İlçe Başkanı Alev AKSU

ahmet saim çıldıran :

kılıçtaroğlundan bişey olmaz algısı yerleştiği için hava yormayın kendinizi seçime girmenize gerek yok ereğlide dsp secimi akp ye kazandırdı şimdi de vatan partisi cıkarırlar komedisiniz sosyal demokratlar

TC TÜRK :

Konda'nın son seçim anketi : ( Ben Akp'nin oyunun % 40'tan az olduğu düşündecesindeyim ama anketten çıkan sonuç bu.) AKP% 45.4- 277 milltvekili, CHP % 23.3 - 120 milletvekili, MHP % 15.1 - 79 milletvekili, HDP % 10.2 - 74 milletvekili, Vatan % 2.7 - 0 milletvekili ( CHP'nin oylarının bir kısmı bölünmüş), CHP-Vatan-DSP-Anadolu Partisi seçim ittifakında fayda var.Akp iki vekil kaybetse tek başına iktidara gelemiyor hükümet olamıyor.Oyları bölmeye gerek yok.

Taner Polat :

Vatan Partisinin bu seçimde alacağı en yüksek oy % 3 'dür. Oda CHP'nin oylarıdır.Türkiye çok kritik bir süreçte.Bu seçim belki Türkiyenin son seçimi olabilir.Bu seçimin sonucuna göre Türkiye başkanlık sistemi adı altında rejim değişikliğine gidecek.Bu seçim cumhuriyetin sonu olabilir.Oylar bölünmemeli Akp'ye karşı CHP desteklenmeli CHP,Vatan Partisi,DSP ve Emine Ülker Tarhanın Anadolu Partisi CHP çatısı altında ittifak yapıp seçime tek çatı altında girmeliler.CHP'yi ne kadar eleştirsekte Tuncay Özkanlar,Mustafa Balbaylar,Mehmet Haberallar,Muharrem İnceler CHP'deki güvencemizdir.Vatan Partili dostları sevgiyle kucaklıyorum ama oyum Akp'ye karşı,cumhuriyetin ve demokrasinin yıkılmasına karşı CHP'ye.Bu seçimin şakası yok bu seçim '' Başkanlık(Sultanlık) gelsinmi ? Cumhuriyet rejimi değişsinmi değişmesinmi ? " seçimidir.

gökhan türkşn :

12 Eylül ürünü % 10 seçim barajı çok yüksek bir baraj ve bu zamana kadar en yüksek oyu 2002 yılındaki genel seçimde % 0.52 olan Perinçek malesef barajı geçemez.Keşke geçseler.Vatan partisine atılan her oy Akp'ye yarar.Oylar Akp'ye karşı CHP'ye.

Onur Özgültekin :

Vatan Partisi barajı geçemez.Onun için CHP yerine Vatan Partisine atılan her oy Akp'ye yarar.Aklı selim olmakta yarar var.CHP'ye kızıp oyları Vatan Partisine atıp Akp'nin ekmeğine yağ sürmeyin.En mantıklı yol CHP-DSP-Vatan Partisi ve Anadolu Partisinin cumhuriyet için seçim ittifakı yapıp CHP çatısında seçime girmeleri.

TC ATATÜRKÇÜ :

Hep Kılıçdaroğluna bırakmalı diyoruz ama 73 yaşındaki Perinçekte yerini gençlere bırakmalı.Perinçek fedakarlık yaptı partinin ismini değiştirdi Vatan yaptı diyorlarda genelbaşkanlığı genç bir isme bırakmadıktan sonra buna fedakarlık denmez.Vatan Partisinin logosu eski sovyetleri andırıyor.keşke logosuda buğday başağının ortasında sadece çoban yıldızı değilde ay-yıldız olsaydı daha iyi olurdu daha herkesi kapsayıcı olurdu.halk tv’de ayşenur arslan’ın sunduğu medya mahallesi programına katılan Yılmaz Özdil, 7 haziran’da yapılacak genel seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 'işbirliği yapmak şart' “chp, vatan partisi’yle chp çatısında buluşarak seçimlere gitmeli” ifadesini kullanan özdil şöyle konuştu: “tarihi süreç var. iktidardan kurtulmak gerekiyorsa, savaş baltalarını toprağa gömmek lazım. chp seçmenlerinin bir bölümünü vatan partisi’ne bir bölümünü de hdp’ye kaptırma riskiyle karşı karşıya. yeniden bir ekmeleddin ihsanoğlu faciası yaşamak istemiyorlarsa haziran seçimlerinden sonra tekrar yolları ayrılmak üzere chp küstürülen, dışarıda bırakılan partilerin tamamını chp çatısı altında buluşturarak haziran seçimlerine gitmeli. vatan partisi’yle aynı düşünmediği ortada. ama bu seçimde işbirliği yapmak gerekir. varılmak istenen hedef çağdaş türkiye ise bütün dışarıda kalan unsurlar parti içine alınarak işbirliği yapmak şart. aksi takdirde cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gördüğümüz sandığa gitmeme ve boykot durumu ile karşı karşıya kalınacak.”

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.