'UTANCINIZDAN SOKAĞA ÇIKAMAZSINIZ'

Tarih: 2014-03-05 09:36:00

SP Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Gökhan Göktaş, seçim çalışması yürüten belediye başkan adaylarını eleştirdi.   Saadet Partisi (SP) Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Gökhan Göktaş, belediye başkan adaylarına hodri meydan çekti. Göktaş, “31 Mart ta

SP Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Gökhan Göktaş, seçim çalışması yürüten belediye başkan adaylarını eleştirdi.

 

Saadet Partisi (SP) Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Gökhan Göktaş, belediye başkan adaylarına hodri meydan çekti. Göktaş, “31 Mart tarihinde sokağa çıkamazsınız utancınızdan. Otobüsten müzik yayını yapmakla, boşuna benzin yakmakla, yanındaki gazetecilere fotoğraf çektirip kalabalık gözükmekle, destek çok demekle seçimi alamazsınız” dedi.

 

GENEL POLİTİKALARI ANLATIN

Göktaş yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: Tüm adaylara adaylara sesleniyorum hem Ereğli’yi yönetmeye talipsiniz hem de çıkıp halkın karşısına kendinizi ve yapacaklarınızı anlatmıyorsunuz. Proje demek saçma olur ne yapacağınızı, genel politikalarınızı anlatmanız gerekir. Halk sizi tanısın, değerlendirsin. Unutmayın otobüsten müzik yayını yapmakla, boşuna benzin yakıp milli serveti harcamakla, bilboardlar da gülümsemekle, 30-40 kişi esnafa, sanayiye, kahveye gidip yanında ki gazetecilerin çektiği fotoğraflarla kalabalık gözükmekle, destek çok iyi demekle seçimi alamazsınız. 31 Mart tarihinde sokağa çıkamazsınız utancınızdan. Halkın içine karışın, eşinizi, en fazla 1-2 partiliyi yanınıza alın 15-20 dakika sohbet edin, dinleyin.
 

DELİKANLICA ÇIKIN

Tek tek bütün Ereğli’yi birkaç ayda gezemeyeceğinize göre çıkın bir radyo programına veya gazeteye delikanlıca.  Hatta delikanlılık yapmayın size destek veren o kadar çok gazete ve radyo var ki çıkın soruları beraber hazırlayın, cevabı beraber verin hatta sıkıştığınız yerde gazeteciler konuya girsinler size destek olsunlar, oh ne rahat. Bunu bile beceremiyor, bundan bile korkuyorsunuz. Ben en fanatik AKP savunucusu ya da en fanatik sol görüşlü her radyo ve tv ye çıkar, har gazetecinin röportajına net cevap veririm.

 

BUYRUN HODRİ MEYDAN

Hatta adaylara sesleniyorum buyurun bir hodri meydan yapalım ne dersiniz. Herkes eteğindeki taşları döksün. Ben bir insan, bir müslüman olarak bildiklerimi doğru olarak söylemekle mükellefim, bunu yaptığım yalan söylemediğim, iftira etmediğim için sürekli suçlanıyorum. Buyurun madem iddianız çok onu da siz ispatlayın. Ama lütfen denize derin deşarjın doğal arıtma olduğunu bilmeden kanalizasyon denize dökülüyor saçmalığını bırakın çünkü Alaplı yeni yaptığı bu proje ile övünüyor. Birinin övündüğünü diğer yerde aynı partililer eleştiriyorsa komik kaçıyor.

 

POSBIYIK’I SAVUNMUYORUM

Ben sayın Halil Posbıyık’ı savunmuyorum ama siz sürekli hakaretvari, atıyorsunuz. Oda bunları size paket yapıp gönderiyor her seçim zamanı. Arkadaş siyaset ve belediyecilik dersi almaktan bıkmadınız. Sürekli eleştiriyi başkasına yapacağınıza bir bakın kendinize. Nerede hata yapıyorum, bu söylemler kime yarıyor. Hem kendiniz kaybediyorsunuz hem de Ereğli ye kaybettiriyorsunuz. Bu kafayla Halil Posbıyık sizin gibiler yüzünden daha bir 20 yıl başkanlık yapardı ama elhamdülillah biz geldik. Bu işe dur diyeceğiz, Ereğli’yi kazanacağız”

 

(Haber: Mustafa Kemal Bektaş)

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

gökhan göktaş :

Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Çapulcu nikiyle yazıp yine benim ismimle kendi kendine cevap veren arkadaşın yaptığı esprisel yaklaşımdan ötürü gülümsedim. İnşallah kazanan Ereğli olacak. Biz sizin ve Ereğlinin geleceği için çabalıyoruz. Biraz araştırırsanız Gökhan GÖKTAŞ'ın Ereğliye ve Zonguldağa ne kadar yararlı birisi olduğunu, memleketi için ne kadar çok çalışıp didindiğini duyarsınız. Eğer tepki koyuyorsanız bu Ereğli için birşeyler hissettiğinizi gösterir. Sadece eksik bilgiden sebep ve birazda heyecandan sebep yanlış teşhis ve tedavidesiniz. Unutmayın milli görüş sizler içinde var. Çünkü siz bizim önemsediğimiz halkımızsıız. Bizler inşallah göreve geldiğimizde bizi daha rahat eleştirip denetleyebilin diye makam kapısını sökecek, bütün hesapları ve ihaleleri açık yapacağız. Ve inşallah sizlerde birgün iyi bir milli görüşçü olacaksınız. Bu ülkede siyasete zengin girip mal varlığı azalan ve vefat ettiğinde derin güçlerin verdiği yanlı ve hukuksuz mahkeme kararı ile malına haciz konulup çoluk çocuğuna siyasetten önce baş mühendis olarak, buluş yapıp telif hakları alarak, ülkemize geldiğinde de pekçok yatırım yaparak zengin olup siyasete girmeden ve ozamanlar zorunlu olmadığı halde gerçek mal beyanında bulunup o beyanı altına endeksleyen, yani otokontrolü millete bırakan ama ne yazık ki o mallarını dahi evlatlarına hacizlerden sebep bırakamayan, yetim ve kul hakkına ençok dikkat ettiği halde iftiralarla küçültmek istenen rahmetli Hocamızı inşallah tanırsınız.

ÇAPULCU :

Ampül patlamış çalışamamış aday heralde....

gökhan :

ÇAPULCU çok zor sordun bu sınav kağıdı boş döner :)seçim sonuçları gibi yüz üzerinden 1 bile olmaz diye düşünüyorum.

ÇAPULCU :

Sn.N.Erbakan rahmetli olunca, çouklarının arasında neyin paylaşımında sorun çıkmıştır? Bu konda ne düşünüyorsunuz? Kazık soru mu! sordum ne?

Yücel :

biz kalabalığımızı sandıklarada yansıtıyoruz sen sıkıntı yapma yüzde 51 oyumuza karşılık sizin yüzde 2 oyunuz var Türkiye çapında 1 nisanda ereğlide sandıklar açılınca hepinizin beklediği gibi posbıyık değli hüseyin uysal çıkacak sandıktan..milletn posbıyıktan korkusundan konuşamıyo kameraya çıkmaya korkuyo ama o sessiz çoğunluk sandıkta şamarı vurcak..arada posbıyığıda bir iki kelime söylede gerçekten muhalefetmisin anlayalım

Hakan :

sanki varya o kadar büyük oy oranınız varmış gibi gazeteler demeç vermeleriniz yokmu..posbıyığa niye ağzını açıp iki laf söylemiyosun ilçeyi 40 yıldır chp 20 yıldır posbıyık yönetmiyomu ak partimi yönetiyo burayı feriştahı gelse ak partiyi yıkamaz

hadi len ordan :

kandilli adayınız rahat rahat çıkıp sokakta geziyorsa onlarda gezer en azından kandilli adayınız kadar kirli bir insan değiller

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.