Sponsorlu Bağlantılar

ATLETİZMDE MUTLU SON

Tarih: 2012-01-06 00:00:00

Gençlik Hizmetleri ve Spor Zonguldak İl Müdürlüğü ile Zonguldak Atletizm İl Temsilciliği'nin birlikte düzenlediği Okullararası Kros İl Birinciliği, dün Fener Parkuru'nda yapıldı. Merkez ve ilçe okullardan 72 takımın yer aldığı İl Birinciliği'nde toplam 31
Gençlik Hizmetleri ve Spor Zonguldak İl Müdürlüğü ile Zonguldak Atletizm İl Temsilciliği'nin birlikte düzenlediği Okullararası Kros İl Birinciliği, dün Fener Parkuru'nda yapıldı.
Merkez ve ilçe okullardan 72 takımın yer aldığı İl Birinciliği'nde toplam 310 sporcu yarıştı. Güneşli ve soğuk hava gerçekleşen yarışta, öğrenciler zaman zaman zor anlar yaşadı.  Kıyasıya mücadele içine giren yarışmacılardan bazıları, yorgunluğa dayanamayarak baygınlık geçirdiler.
Kadınlar 1'inci Ligi takımlarından temsilcimiz Ereğli Belediyespor'un oyuncuları da yarıştı.   Ebru Topçu, Büşra Eda Acar, Zerrin Öztürk, Nesrin Çelik Demir, Burcu Uludağ ve Cansu Durmuş, yarışlardaki gösterdiği performansın da etkisiyle Ereğli Lisesi'ni hem ferdi, hem de takım halinde birinci yaptılar. Yarışlarda dereceye giren sporcular ödüllerini; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdeniz, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Atletizm İl Temsilcisi Erol Emral, GSİM Şube Müdürü İbrahim Açıkgöz ve Okul Sporları Koordinatörü Faik Keskiner'den aldılar.
Yarışmalarda hem ferdi, hem de takım halinde dereceye giren öğrenciler ve okullar şöyle;
KÜÇÜK KIZLAR: 1.Melike Malkoç (Yayla İlköğretim Okulu), 2.Beyzanur Ünlü (Kepez İlköğretim Okulu), 3.Banu Güven (Kasımlı İlköğretim Okulu), 4.Tuğçenur Lafçı (Örmeci İlköğretim Okulu).
KÜÇÜK KIZLAR TAKIM: 1.Yayla İlköğretim Okulu, 2.Alaplı Kasımlı İlköğretim Okulu, 3.Turgut Reis İlköğretim Okulu, 4.Kepez İlköğretim Okulu.
KÜÇÜK ERKEKLER: 1.Ozan Ayaz (Kasımlı İlköğretim Okulu), 2.Turgut Korkmaz (Turgut Reis İlköğretim Okulu), 3.Çağatay Cin (Misaki Milli İlköğretim Okulu), 4.Alper Görük (Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu).
KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM: 1.Turgut Reis İlköğretim Okulu, 2.Kasımlı İlköğretim Okulu, 3.İhsan Yılmaz İlköğretim Okulu, 4.Eğerci İlköğretim Okulu.
YILDIZ KIZLAR: 1.Banu Aykanat (Pestilci İlköğretim Okulu), 2.Şulenur Demircan (Çatak İlköğretim Okulu), 3.Esra Kara (Köksal Toptan İlköğretim Okulu), 4.Vildan Özdil (Yunus Emre İlköğretim Okulu).
YILDIZ KIZLAR TAKIM: 1.Pestilci İlköğretim Okulu, 2.Turgut Reis İlköğretim Okulu, 3.Kasımlı İlköğretim Okulu, 4.Köksal Toptan İlköğretim Okulu.
YILDIZ ERKEKLER: 1.Onur Şeker (Turgut Reis İlköğretim Okulu), 2.Gökhan Yıldız (Kayabaşı Alemdar İlköğretim Okulu), 3.Alpay Koçaklı (Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu), 4.Furkan Kurt (Turgut Reis İlköğretim Okulu).
YILDIZ ERKEKLER TAKIM: 1.Turgut Reis İlköğretim Okulu, 2.Kuvayi Milliye İlköğretim Okulu, 3.İhsan Yılmaz İlköğretim Okulu, 4.Kayabaşı Alemdar İlköğretim Okulu.
GENÇ KIZLAR: 1.Buşra Eda Acar (Ereğli Lisesi), 2.Ebru Topçu (Ereğli Lisesi), 3.Seher Demir (Zonguldak Endüstri Meslek Lisesi), 4.Melike Can (Ormanlı Çok Programlı Lise).
GENÇ KIZLAR TAKIM: 1.Ereğli Lisesi, 2.Zonguldak Endüstri Meslek Lisesi, 3.Ormanlı Çok Programlı Lise, 4.Eğerci Lisesi.
GENÇ ERKEKLER: 1.Batuhan Karakaş (Ereğli Lisesi), 2.Kubilay Topçu (Ereğli Lisesi), 3.Ömer Faruk Darçın (Ereğli Lisesi), 4.Onur Kasapoğlu (Ereğli Endüstri Meslek Lisesi).
GENÇ ERKEKLER TAKIM: 1.Ereğli Lisesi, 2.Ereğli Endüstri Meslek Lisesi, 3.Zonguldak Endüstri Meslek Lisesi, 4.Alaplı Endüstri Meslek Lisesi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.