Sponsorlu Bağlantılar

DERECEYE GİRENLERE MADALYA VERİLDİ

Tarih: 2010-04-29 00:00:00

Milli Eğitim Müdürlüğü ile Atletizm İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "İlköğretim Okullarıarası Puanlı Atletizm İl Birinciliği" yarışları sona erdi. Dereceye girenlere madalyaları verildi.KÜÇÜK KIZLAR75 Metre Koşu: 1.Cemre Bayrak (Bahçelievler İlköğre

Milli Eğitim Müdürlüğü ile Atletizm İl Temsilciliği tarafından düzenlenen "İlköğretim Okullarıarası Puanlı Atletizm İl Birinciliği" yarışları sona erdi. Dereceye girenlere madalyaları verildi.
KÜÇÜK KIZLAR
75 Metre Koşu: 1.Cemre Bayrak (Bahçelievler İlköğretim Okulu), 2.Aleyna Demirtaş (Ereğli Kestaneci İbrahim İzmirlioğlu İlköğretim Okulu), 3.Esra Kara (Köksal Toptan İlköğretim Okulu)
800 Metre Koşu: 1.Banu Aykanat (Ereğli Kurtlar İlköğretim Okulu), 2.Aleyna Demirtaş (Ereğli Kestaneci İbrahim İzmirlioğlu İlköğretim Okulu), 3.Esra Kara (Köksal Toptan İlköğretim Okulu)
Yüksek Atlama: 1.Cemre Bayrak (Bahçelievler İlköğretim Okulu), 2.Derya Uzun (Ufuk Koleji), 3.Dilara Karaeli (Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu)
2. Gün Takım Sıralaması: 1.Bahçelievler İlköğretim Okulu (4058 puan), 2.Ufuk Koleji (3335 puan), 3.Kozlu Kılıç İlköğretim Okulu (1277 puan)
KÜÇÜK ERKEKLER
Uzun Atlama: 1.Tuhanan Yılmaz (Bahçelievler İlköğretim Okulu), 2.Ulaş Uyar (Ufuk Koleji), 3.İbrahim Medeni (Yayla İlköğretim Okulu)
4x75 Metre Bayrak Takım: 1.Bahçelievler İlköğretim Okulu, 2.Ufuk Koleji, 3.Kozlu Kılıç İlköğretim Okulu.
Fırlatma Topu: 1.Harun Akın (Bahçelievler İlköğretim Okulu), 2.Onur Erdem Alarslan (Yayla İlköğretim Okulu), 3.Yaşan Can Tekin (Köksal Toptan İlköğretim Okulu)
2.Gün Takım Sıralaması: 1.Bahçelievler İlköğretim Okulu (3564 puan), 2.Ufuk Koleji (3228 puan), 3.Yayla İlköğretim Okulu (3107 puan)
YILDIZ ERKEKLER
110 Metre Engelli Koşu: 1.Uğur Şen (Bahçelievler İlköğretim Okulu), 2.Bekir İnan (Köksal Toptan İlköğretim Okulu), 3.Berkay Furkan Demirtaş (Ufuk Koleji)
Uzun Atlama: 1.M.Berkay Sevinç (Yayla İlköğretim Okulu), 2.Berkay Özdemir (Köksal Toptan İlköğretim Okulu), 3.Mert Çaluk (Kapuz İlköğretim Okulu)
Disk Atma: 1.Batuhan Demirkol (Arslan Zeki Demirci İlköğretim Okulu), 2.Ali Ak (Köksal Toptan İlköğretim Okulu), 3.Ömer Duhan Özkan (Kozlu Kılıç İlköğretim Okulu)
200 Metre Koşu: 1.Furkan Peşken (Yayla İlköğretim Okulu), 2.A. Rahmi Fil (Turgut Reis İlköğretim Okulu), 3.Sabri Kırış (Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu)
800 Metre Koşu: 1.Umut Güney (Turgut Reis İlköğretim Okulu), 2.Eren Yılmaz (Kapuz İlköğretim Okulu), 3.Ömer Duhan Karagüzel (Kozlu Kılıç İlköğretim Okulu)
3000 Metre Koşu: 1.Batuhan Taşdemir (Turgut Reis İlköğretim Okulu), 2.Anıl Acar (Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu), 3.Ozan Oğuzhan (Bahçelievler İlköğretim Okulu)
4x100 Metre Bayrak Takım: 1.Yayla İlköğretim Okulu, 2.Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu, 3.Turgut Reis İlköğretim Okulu
2. Gün Takım Sıralaması: 1.Yayla İlköğretim Okulu (3782 puan), 2.Köksal Toptan İlköğretim Okulu (3389 puan), 3.Bahçelievler İlköğretim Okulu (2816 puan)
YILDIZ KIZLAR
Yüksek Atlama: 1.Gizem Kuzuören (Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu)
200 Metre Koşu: 1.Sena Günindi (Bahçelievler İlköğretim Okulu), 2.Funda Gül Taş (Köksal Toptan İlköğretim Okulu), 3.Ebru Şahin (Kozlu Kılıç İlköğretim Okulu)
Disk Atma: 1.Emel Dereli (Gazi İlköğretim Okulu), 2.Berna Ercan (Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu), 3.Buse Çildoğan (Bahçelievler İlköğretim Okulu)
800 Metre Koşu: 1.Seher Demir (Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu), 2.Sema Yakartaş (Köksal Toptan İlköğretim Okulu), 3.Elif Beytekin (Bahçelievler İlköğretim Okulu)
Cirit Atma: 1.Seray Oğuzçınar (Kapuz İlköğretim Okulu), 2.Damla Günyel (Bahçelievler İlköğretim Okulu), 3.Aleyna Arı (Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu)
4x100 Bayrak Takım: 1.Bahçelievler İlköğretim Okulu, 2.Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu
2.Gün Takım Sıralaması: 1.Bahçelievler İlköğretim Okulu (3121 puan), 2.Kozlu Cengiz Topel İlköğretim Okulu (1588 puan), 3.Kapuz İlköğretim Okulu (1395 puan)

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.