Sponsorlu Bağlantılar

GÖZLEMCİLER AÇIKLANDI

Tarih: 2011-10-01 00:00:00

Bu hafta sonu başlayacak Zonguldak 1'inci Amatör Küme'de ilk hafta maçlarını yönetecek hakem ve gözlemciler açıklandı. Dün Erol Pesen başkanlığında toplanan İl Hakem Kurulu, ilk hafta maçlarını yönetecek hakem ve gözlemcileri belirledi.1'inci Amatör Küme
Bu hafta sonu başlayacak Zonguldak 1'inci Amatör Küme'de ilk hafta maçlarını yönetecek hakem ve gözlemciler açıklandı. Dün Erol Pesen başkanlığında toplanan İl Hakem Kurulu, ilk hafta maçlarını yönetecek hakem ve gözlemcileri belirledi.
1'inci Amatör Küme Merkez, Çaycuma ve Ereğli gruplarında ilk hafta maçlarının programı ile bu maçlarda görev alacak hakem ve gözlemciler şöyle;
1 EKİM 2011 CUMARTESİ
Saat 14.00-Çaycuma Sentetik Saha: Karamusaspor-Veliköyüspor
(K.Aykut Gümüş, Ahmet Doğruöz, Eren Ferhat Çelik) (Gözlemci Ali Aytaş)
Saat 12.00-Kilimli Sahası: Bölümspor-Çaydamarspor
(Sercan Bostancı, İ.Taygun Tasalı, Salih Keçe) (Gözlemci İlkay Güner)
Saat 14.00-Kilimli Sahası: Soğuksuspor-Taşbacaspor
(Mustafa Çevik, Hakan Kıran, Onur Demirkıran) (Gözlemci Saim Kürekçi)
Saat 14.00-Erdoğan Demir Sahası: Asmaspor-Musluspor
(İlkay İşçi, Muhammet Şahin, Ahmet Kaya) (Gözlemci Mehmet Göltaş)
Saat 14.00-Filyos Sahası: Filyos Ateşspor-Çaydeğirmeni Belediyespor
(Metin Doğan, Emrah Asil Büyükyıldırım, Emre Yaman) (Gözlemci Ayhan Işık)
2 EKİM 2011 PAZAR
Saat 12.00-Fener Sahası: Baştarlaspor-Güvenlikgücüspor
(Tuncay Erarslan, Zekeriya Çakmak, Muharrem Sarı) (Gözlemci Ertuğrul Bayram)
Saat 12.00-Çatalağzı Sahası: Çatalağzıspor-Üzülmezspor
(Ümit Kaya, Mehmet Yavuzkara, Ahmet Kelek) (Gözlemci Mustafa Eker)
Saat 11.30-Beyçayırı Sahası: Eleşlerspor-Gülüç Belediyespor
(Şener Ulusan, Ulaş Koçak, Hamdi Alıtkan) (Gözlemci Şahin Doğan)
Saat 13.30-Beyçayırı Sahası: Gümelispor-Neyran Gökçelerspor
(Serkan Ayan, Bayram Çiv, Oğuzhan Akça) (Gözlemci Alaattin Uyanık)
Saat 15.30-Beyçayırı Sahası: Ereğli Devlet Hastanesispor-Akınspor
(Örsan Koroş, Hakan Ergin, Halil Ertuğrul) (Gözlemci Yücel Öner)
Saat 12.00-Karapınar Sahası: Karapınarspor-Gökçebeyspor
(Şenol Kösekahya, T.Yasin Bakır, Gülistan Yavuz) (Gözlemci Haluk Halavurt)
Saat 15.00-Filyos Sahası: Sefercikspor-Perşembe Belediyespor
(Fatih Şen, Umut Altan, Kader Yılmaz) (Gözlemci Nurettin Demir)

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.