"HALK BİZE GÜVENSİN"

Tarih: 2009-06-16 00:00:00

Kulüp Başkanı Aygün, “Bir bölgede hem reklam olarak hem de buranın tanıtımı olarak sporun çok önemli olduğunun biz bilincindeyiz. Ve Kilimli eskiden beri sporu çok düşkündür ve yatkındır. O günleri tekrar kazanacağını biz vaat ediyoruz. Allah utandırmasın

Kulüp Başkanı Aygün, “Bir bölgede hem reklam olarak hem de buranın tanıtımı olarak sporun çok önemli olduğunun biz bilincindeyiz. Ve Kilimli eskiden beri sporu çok düşkündür ve yatkındır. O günleri tekrar kazanacağını biz vaat ediyoruz. Allah utandırmasın, İnşallah güzel olacak”

 

Kilimli Belediye Başkanı Dr. Seçkin Özdemir, Kilimli Belediyespor’un yeni yönetimine Radar Tepe Sosyal Tesisleri’nde kahvaltı düzenledi.

Kulüp Başkanı Engin Aygün ve kulüp yönetim kurulu üyelerinin katıldığı kahvaltıda konuşan Belediye Başkanı Dr. Seçkin Özdemir, Kilimli Ahmet Şerifoğlu Stadı’nın suni çimlendirilmesi yönündeki girişimler sonucu imzaların atıldığını belirterek, sahanın sezona yetiştirileceği sözünü vererek, “Stadımızı Kilimli’ye yakışır şekilde olacak ve çok modern bir tesis yapmayı planlıyoruz ve bu anlamda da vatandaşlarımızdan sadece destek bekliyoruz.

Spor bölgenin kalkınmasıdır çünkü civar illere ve bölgelere Kilimlimizin adını taşıyan ve orada bizim ismimizin reklam olarak ta tanıtımını yapan yegane kuruluşumuzdur. O yüzden bir bölgede hem raklam olarak hem de buranın tanıtımı olarak sporun çok önemli olduğunun biz bilincindeyiz.” dedi. Kilimli Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Aygün’de, Kilimlispor’u el birliği içinde Belediye Başkanı Özdemir ve tüm yönetimle birlikte eski şaşalı günlerine geri çevirmek için ellerinden gelen her türlü çabayı yapacaklarını belirterek, “Kilimli halkı bize güvensin, beklesin ve desteğini hiçbir zaman bizden esirgemesin” şeklinde konuştu. Başkan Özdemir ve Başkan Aygün’ün konuşmaları şu şekilde:

“O GÜNLERİ KAZANACAĞIZ”

Kilimli Belediyemiz, Kilimli Belediyespor ve yöneticileri adına bir sabah kahvaltısı düzenledik. Yönetim kurulu üyelerimiz, sağ olsunlar tüm Kilimli’mizin işadamları, mümtaz şahsiyetleri ve Engin Aygün başkanlığında Kilimli Belediyespor yeni atılımlar ve hizmetlere başlamıştır. Önümüzdeki sezona inşallah Ahmet Şerifoğlu Stadyumu’nu da suni olarak çimlendirdikten sonra amatör spor kulüplerimizi bu spor olayına iştiraki yapılacaktır. Tabi ki Kilimli Belediyespor, Kilimli Belediye Başkanı olarak ismimizin orada olması aynı zamanda cismimizin de orada olacağını göstermektedir. İnşallah elimizden gelinin daha fazlasını yapıp kulübümüze Kilimlimiz için daha iyi hizmet verebilmek için el ele gireceğiz. İnşallah iyi olacaktır. Hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz. Yeni sezon açılışımızı da kısa zamanda yapacağız. Vatandaşımızı da maçlarımıza destek için eski günleri de aratmayacak şekilde coşkuyla bekliyoruz.

Ahmet Şerifoğlu Stadı’nın suni olarak çimlendirilmesi yönündeki çalışmalarımız bitti ve imzalar atıldı. Çimlendirme çalışmalarına kısa zamanda da başlanacak. Yani takriben 3-4 ay sürer ama hızlı çalışıp sezona yetiştireceğiz. Stadımızı Kilimli’ye yakışır şekilde olacak ve çok modern bir tesis yapmayı planlıyoruz ve bu anlamda da vatandaşlarımızdan sadece destek bekliyoruz. Kilimli Belediyespor her türlü üzerine düşen özveriyi ve görevini yapacaktır. Ki bölgenin kalkınmasıdır çünkü civar illere ve bölgelere Kilimlimizin adını taşıyan ve orada bizim ismimizin reklam olarak ta tanıtımını yapan yegane kuruluşumuzdur. O yüzden bir bölgede hem reklam olarak hem de buranın tanıtımı olarak sporun çok önemli olduğunun biz bilincindeyiz. Ve Kilimli eskiden beri sporu çok düşkündür ve yatkındır. O günleri tekrar kazanacağını biz vaat ediyoruz. Allah utandırmasın, İnşallah güzel olacak. Gerçekten yönetim süper.”

“Yönetim kurulu olarak sayın başkanımızın kahvaltı davetine gelmiş bulunmaktayız. Kilimlispor’la ilgili bilgi alışverişinde bulunduk başkanımızla. Tesislerimiz ile ilgili ziyaretleri olacak başkanımızın onları görüştük. Kilimlispor’u el birliği içinde başkanımızla birlikte bütün yönetimle birlikte eski şaşalı günlerine geri çevirmek için elimizden gelen her türlü çabayı yapacağız. Kilimli halkı bize güvensin, beklesin ve desteğini hiçbir zaman bizden esirgemesin.”

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.