Sponsorlu Bağlantılar

PROGRAM AÇIKLANDI

Tarih: 2011-10-14 00:00:00

Zonguldak 1'inci Amatör Küme'de 3'üncü haftanın programı açıklandı. Önceki gün Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Toplantı Salonu'nda Futbol İl Temsilcisi Kemal Demir başkanlığında toplanan Tertip Komitesi, 1'inci Amatör Küme'nin 3'üncü ha

Zonguldak 1'inci Amatör Küme'de 3'üncü haftanın programı açıklandı. Önceki gün Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Toplantı Salonu'nda Futbol İl Temsilcisi Kemal Demir başkanlığında toplanan Tertip Komitesi, 1'inci Amatör Küme'nin 3'üncü hafta maçlarının oynanacağı gün, saat ve sahaları belirledi.
Öte yandan Muslu Belediye Başkanı SebahattinAdıyaman'ın babasının vefatı nedeniyle geçtiğimiz hafta sonu ertelenen Muslu Belediyespor-Çatalağzı Demirspor karılaşması da bugün oynanacak
1'inci Amatör Küme'de erteleme maçı ile Merkez, Çaycuma ve Ereğli gruplarında 3'üncü haftanın programı şöyle;

15 EKİM 2011 CUMARTESİ
Saat 14.30-Erdoğan Demir Sahası: Asmaspor-Bölümspor
Saat 14.00-Kilimli Sahası: Gelikspor-Taşbacaspor
Saat 14.30-Filyos Sahası: Filyos Ateşspor-Karamusaspor
16 EKİM 2011 PAZAR
Saat 13.00-Fener Sahası: Baştarlaspor-Üzülmezspor
Saat 14.30-Cumayanı Sahası: Çatalağzı Demirspor-Çaydamarspor
Saat 12.00-Kilimli Sahası: Kilimli Soğuksuspor-Muslu Belediyespor
Saat 14.30-Karapınar Sahası: Karapınarspor-Veliköyspor
Saat 14.30-Filyos Sahası: Sefercikspor-Çaydeğirmeni Belediyespor
Saat 14.30-Gökçebey Sahası: Gökçebeyspor-Perşembe Belediyespor
Saat 11.30-Beyçayırı Sahası: Akınspor-Gülüç Belediyespor
Saat 13.30-Beyçayırı Sahası: Gümelispor-Eleşlerspor
Saat 15.30-Beyçayırı Sahası: Ereğli Devlet Hastanesispor-Neyran Gökçelerspor

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.