Sponsorlu Bağlantılar

PUANLI ATLETİZM BAŞLADI

Tarih: 2010-05-06 00:00:00

Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğü ile Atletizm İl Temsilciliği tarafından organize edilen Gençler Puanlı Atletizm İl Birinciliği dün başladı. Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda yapılan yarışmaların ilk gününde alınan sonuçları şöyle;GENÇ KIZLAR100 Metre Koşu

Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğü ile Atletizm İl Temsilciliği tarafından organize edilen Gençler Puanlı Atletizm İl Birinciliği dün başladı. Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda yapılan yarışmaların ilk gününde alınan sonuçları şöyle;
GENÇ KIZLAR
100 Metre Koşu: 1.Sevda Şahin (Endüstri Meslek Lisesi), 2.Gizem Kulaç (Atatürk Lisesi), 3.Tuğba Açıkyer (Kız Meslek Lisesi)
400 Metre Koşu: 1.Elif Ergin (Ticaret Meslek Lisesi), 2.Merve Bilgiç (Endüstri Meslek Lisesi), 3.Büşra İnam (Kız Meslek Lisesi)
100 Metre Engelli Koşu: 1.Zeynep İlayda Taşçı (Kız Meslek Lisesi)
3 Adım Atlama: 1.Sevilay Gürel (Kız Meslek Lisesi)
Cirit Atma: 1.Öznur Güneş (Fener Lisesi), 2.Ayşe Bıyıklı (Kız Meslek Lisesi)
1500 Metre Koşu: 1.Gülseren Öztürk (Saltukova Lisesi), 2.Burçin Erem Çoban (Endüstri Meslek Lisesi)
GENÇ ERKEKLER
100 Metre Koşu: 1.Taylan Doğru (Endüstri Meslek Lisesi), 2.Ufuk Çıvak (Çaycuma Anadolu Lisesi), 3.Emre Gökçe (Atatürk Lisesi)
110 Metre Engelli Koşu: 1.Gediz Tokmak (Endüstri Meslek Lisesi), 2.Ali Bulut (Çaycuma Anadolu Lisesi), 3.Mertcan Ağca (Atatürk Lisesi)
400 Metre Koşu: 1.Ümit Bark (Endüstri Meslek Lisesi), 2.Eren Kaya (Çaycuma Anadolu Lisesi), 3.Umut Korkmaz (Atatürk Lisesi)
3 Adım Atlama: 1.Serdar Çolak (Endüstri Meslek Lisesi), 2.Eray Can Kabukçu (Çaycuma Anadolu Lisesi), 3.Doğancan Uzun (Atatürk Lisesi)
Gülle Atma: 1.Murat Külekçi (Fener Lisesi), 2.Orhun Demircan (Endüstri Meslek Lisesi), 3.Taha Gülerler (Atatürk Lisesi)
Cirit Atma: 1.Taylan Doğru (Endüstri Meslek Lisesi), 2.Bora Çakmakçı (Atatürk Lisesi), 3.Hüseyin Bostancı (Çaycuma Anadolu Lisesi)
Yüksek Atlama: 1.Bora Bilgin (Endüstri Meslek Lisesi)
1500 Metre Erkekler: 1.Sefa Arslan (Ereğli Lisesi), 2.Ahmet Gemicioğlu (Atatürk Lisesi), 3.Uğur Gemeş (Endüstri Meslek Lisesi)
3000 Metre Engelli: 1.Ahmet Gemicioğlu (Atatürk Lisesi), 2.Salih Tönen (Ereğli Endüstri Meslek Lisesi), 3.Kazım İnan (Endüstri Meslek Lisesi)

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.