Sponsorlu Bağlantılar

SEÇMELER YAPILDI

Tarih: 2011-12-22 00:00:00

Zonguldak Atletizm İl Temsilciliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliğiyle düzenlenen Okullararası Kros Merkez Seçmeleri, Fener Parkuru'nda gerçekleştirildi. Merkezdeki okulların katılımıyla gerçekleştirilen seçmelerde dereceye giren ferdi sporcular ve
Zonguldak Atletizm İl Temsilciliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliğiyle düzenlenen Okullararası Kros Merkez Seçmeleri, Fener Parkuru'nda gerçekleştirildi.
Merkezdeki okulların katılımıyla gerçekleştirilen seçmelerde dereceye giren ferdi sporcular ve okul takımları, 4 Ocak'ta yapılacak olan İl Birinciliği'ne katılmaya hak kazandı.
İlk etabı merkezde yapılan seçmeler ilçelerde de gerçekleştirilecek.
Bugün Çaycuma ve Gökçebey, yarın Devrek, 23 Aralık'ta ise Alaplı ve Ereğli'de seçmeler yapılacak. Tüm ilçeler ve merkez de dereceye giren okulların katılımıyla yapılacak olan finallerle beraber, Türkiye Grup Birinciliği'ne katılacak sporcular tespit edilecek.
KÜÇÜK KIZLAR: 1.Melike Malkoç (Yayla İlköğretim Okulu), 2.Pınar Akbayrak (Yayla İlköğretim Okulu), 3.Çilem Hasanoğlu (Dumlupınar İlköğretim Okulu).
KÜÇÜK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI: 1.Yayla İlköğretim Okulu (8 puan), 2.Ufuk Koleji (30 puan), 3.Bahçelievler İlköğretim Okulu (30 puan).
KÜÇÜK ERKEKLER: 1.Hakan Aslantürk (Bahçelievler İlköğretim Okulu), 2.Akın Çakır (Bahçelievler İlköğretim Okulu), 3.Nurullah Özyapı (Asma İlköğretim Okulu).
KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI: 1.Asma İlköğretim Okulu (19 puan), 2.Bahçelievler İlköğretim Okulu (22 puan), 3.Köksal Toptan İlköğretim Okulu (23 puan).
YILDIZ KIZLAR: 1.Esra Kara (Köksal Toptan İlköğretim Okulu), 2.Sevinç Sağar (Ufuk Koleji), 3.Nazmiye Hamut (Cengiz Topel İlköğretim Okulu).
YILDIZ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI: 1.Köksal Toptan İlköğretim Okulu (20 puan)
YILDIZ ERKEKLER: 1.Hasan İpek (Köksal Toptan İlköğretim Okulu), 2.Fatih Ayaz (Ufuk Koleji), 3.Gökdeniz Aktaş (Bahçelievler İlköğretim Okulu)
YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI: 1.Bahçelievler İlköğretim Okulu (25 puan), 2.Yayla İlköğretim Okulu (27 puan), 3.Özel Ufuk Koleji (42 puan).
GENÇ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI: 1.Zonguldak Endüstri Meslek Lisesi (11 puan), 2.Fener Anadolu Lisesi (34 puan), 3.Ticaret Meslek Lisesi (53 puan).
GENÇ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI: 1.Zonguldak Endüstri Meslek Lisesi (13 puan), 2.Hasan Ali Yücel Lisesi (29 puan), 3.Fener Anadolu Lisesi (42 puan).

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.