300 GEÇİCİ İŞÇİ ALINACAK

Tarih: 2013-09-30 16:55:00

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü asgari ücret ile 300 adet geçici işçi çalıştıracak. Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği yapılarak düzenlenecek olan Toplum Yararına Program K

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü asgari ücret ile 300 adet geçici işçi çalıştıracak.

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında işbirliği yapılarak düzenlenecek olan Toplum Yararına Program Kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Okulların temizliği ve bakım onarımı projesi için asgari ücret ile 300 adet geçici işçi çalıştırılacağı belirtildi.

İlan metni şu şekilde:

 

Aranan Nitelikler

1. Türkiye İş Kurumu Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne kayıtlı olmak.

2. 19 yaşından gün almış olmak.

3. Son altı ayda Türkiye İş Kurumunun düzenlediği Programlara katılmamış olmak.

4. Emekli, malul, dul ve yetim aylığı ve engelli maaşı almamak.

5. Çalıştırılacağı Okulun yakın çevresinde ikamet ediyor olmak.

6. İşi yapmasına mani engeli bulunmamak

7.   Eski Hükümlülük durumu bulunmamak.

 

İşin Nitelikleri

1.    İşin süresi 8 ay 11 takvim günüdür.

2. Sosyal Güvenlik primleri ödenecektir.

3.   Müracaatlar 09.10.2013 tarihi saat 17:00'a kadar Merkeze bağlı Okullar için Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünde, İlçelere bağlı okullar için İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde şahsen yapılacaktır.

4.  Gelen müracaatlar sonucu 11.10.2013 tarihinde saat 14:00'da Zonguldak Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünde noter huzurunda her okul için ayrı ayrı kura çekilerek katılımcılar belirlenecektir.

5.  Kura sonucu kazananlara İdarece bilgi verilecek olup, sonuçlar ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde ve Çalışma İş Kurumu Müdürlüğü ilan panolarında ilanen duyurulacaktır.

6. Kura sonucunda kazananlar 21.10.2013 pazartesi günü en geç saat 08:00'a kadar kazandıkları Okul Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.

İlanen duyurulur.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.