DİKKATSİZLİK KAZASI!..

Tarih: 2013-05-29 09:31:00

Zonguldak’ta taksirle yaralama suçu ile Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından işlem gerçekleştirildi. Verilen bilgiler şu şekilde: Mağdur N.A., akşam yemeğinden sonra sofrayı kaldırmaya başladıkları sırada ablası olan suça sürüklenen T.A.’nın elinde çaydanlık i

Zonguldak’ta taksirle yaralama suçu ile Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından işlem gerçekleştirildi. Verilen bilgiler şu şekilde: Mağdur N.A., akşam yemeğinden sonra sofrayı kaldırmaya başladıkları sırada ablası olan suça sürüklenen T.A.’nın elinde çaydanlık ile oturma odasına doğru geldiğini, kendisinin ablasını fark etmeyerek aniden oturduğu yerden kalkması sonucu ablasının elinde bulunan çaydanlığa çarpması sonucu çaydanlıktan sıçrayan suyun çenesine ve yanağına gelerek yaktığını beyan etti, şahsın sol çene alt kısmında birinci derece yanık ve sol yanak üzerinde üçüncü derece yanık olduğu, hayati tehlikesinin olmadığı şeklinde doktor raporu alındı, olayla ilgili tahkikata ise başlanıldı.

 

Alkol ve sigara talep etti

 

Zonguldak çarşı polis merkezi amirliği tarafından yağma suçlaması ile yasal işlem yapıldı. Çarşı merkezinde önceki gün saat 11.30 sıralarında meydana gelen ilginç olayın detayı şu şekilde: Müşteki E.Ç., bahse konu yerde bulunan işyerinin kendisine ait olduğunu, öğle yemeği için işyerinden çıktığını ve işyerini kendisine yardım eden Ç.D. isimli şahsa bıraktığını, Ç.D.’nin 11.30 sıralarında kendisini aradığını ve şüpheli şahsın kendisini tehdit ederek 10 adet bira, 4 paket sigara ve 1 adet viski aldığını söylediğini iddia ve şikayet etti, şüpheli şahıs yakalanarak olayla ilgili tahkikata başlanıldı.

 

Kasten yaralama

 

Zonguldak çarşı polis merkezi amirliği tarafından kasten yaralama, hakaret suçlaması ile işlem yapıldı. Verilen bilgiler şu şekilde: Mağdur T.A., şüpheli şahıslar İ.G., A.G., Y.K. ile işyerlerinin yan yana olduğunu, A.G. isimli şahısla konuştukları sırada aralarında tartışma çıktığını ve şüpheli şahısların kendisine hakaret ederek darp ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Müşteki, daha önceden tanıdığı mağdur şahsın kendisine hakaret ettiğini iddia etti. Şüpheli A.G., T isimli şahsın kız arkadaşına hakaret ettiğini öğrendiğini, şahsın kendisine de hakaret etmesi üzerine aralarında tartışma çıktığını ve şahsı darp ettiğini, diğer şüphelilerin olaya karışmadıklarını iddia etmiş,  mağdur şahsın hayati tehlikesinin olmadığına dair doktor raporu alınmış, şüpheli şahıslar yakalanarak olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

 

5 Dakika sonra bulamadı

 

Zonguldak’ta bir vatandaş parkta unuttuğu cep telefonunu 5 dakika sonra geri dönüp aradığında yerinde bulamadı. Zonguldak il merkezinde meydana gelen olayda müşteki B.Ç., önceki gün saat 19:30 sıralarında faturası babasının üzerine olan içerisinde hat bulunan Samsung GT-B6520 marka telefonunu 12 katlı iş merkezi arkasında bulunan parkta unuttuğunu, 5 dakika sonra unuttuğu yere gittiğinde telefonunu bulamadığını iddia ederek şikayetçi oldu. Hırsızlık olayını gerçekleştiren kişi ya da kişiler ise polis tarafından aranıyor.

 

 

Frene bastı ama!..

 

Zonguldak il merkezinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Alınan bilgilere göre S.G., motosikletle Yeni Ankara Yolu üzerinden şehir merkezine doğru seyir halinde iken viraja girdiği sırada kendi şeridinden seyir halinde olan bir başka araçla karşı karşıya geldiğini, frene bastığını ve dengesini kaybederek yere düştüğünü beyan etti. S.G’nin hayati tehlikesinin bulunmadığına dair doktor raporu alınırken olay ile ilgili yasal işlem başlatıldı.

 

 

Komşusu almış

 

Zonguldak Soğuksu Polis Merkezi Amirliği tarafından otodan hırsızlık suçu ile işlem yapılırken gerçek sonra ortaya çıktı. Müşteki S.K., kendisine ait olan aracını park ederek ikametine gittiğini, ertesi gün aracının yanına geldiğinde aracının camının açık olduğunu ve teyp başlığının olmadığını gördüğünü, öğle saatlerinde komşusunun kendisini arayarak aracının penceresinin açık olduğunu, teyp başlığının çalınmaması için kendisinin aldığını söylediğini beyan etti. Olay ile ilgili ise tahkikat başlatıldı.

 

Açıktan hırsızlık iddiası

 

Zonguldak Soğuksu polis merkezi amirliği tarafından önceki gün öğle saatlerinde açıktan hırsızlık suçu ile işlem yapıldı. Olayın verilen detayları ise şu şekilde: Müşteki Y.A., kendisinin B. isimli işyerinde tahsildar şoför olarak çalıştığını, 24.05.2013 günü saat 17.30 sıralarında üzerine zimmetli bulunan aracı iş yerinin önünde park alanı bulamadığı için 10 metre ilerde bulunan sokak üzerine park ettiğini, 25.05.2013 günü saat 12.30 sıralarında araçtaki evrakları kontrol ettiği esnada şirketin güvenlik görevlisi olan bilgi veren şahsın kendisine aracın ön plakasının yerinde olmadığını söylediğini, aracı kontrol ettiğinde ön plakanın yerinde olmadığını ve sol ön cam sileceğinin kırılmış olduğunu gördüğünü, aracın üzerine zimmetli olduğunu, olayı gerçekleştiren şahıs veya şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etti, faili meçhul şüpheli veya şüphelilerin aranmasına polis tarafından başlanıldı.

 

Araca zarar verdiler

 

Kozlu Polis Merkezi Amirliği tarafından mala zarar verme suçu ile işlem yapıldı. Alınan bilgiler şu şekilde: Müşteki V.G., önceki gün saat 00.15 sıralarında kendisine ait plakalı mavi renkli Opel Vectra marka aracını ikametinin önündeki otoparka park ettiğini, daha sonra saat 09.00 sıralarında aracının yanına geldiğinde kaportasının çeşitli yerlerinin çizilerek zarar verildiğini gördüğünü, olay ile ilgili şüphelendiği kimsenin olmadığını, aracını sigortadan yaptıracağı için kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etti. Söz konusu olayı gerçekleştiren kişi ya da kişiler ise aranıyor.

 

Şikayetçi olmadı

 

Kilimli’de meydana gelen yangın maddi zarara neden oldu. Alınan bilgilere göre İtfaiyeye bilgi veren şahıslar yangına ilk müdahale edenlerin kendileri olduğunu, yangına müdahale etmek için camdan olan kapıyı kırarak yanan malzemeleri dışarıya çıkararak yangının büyümesini engellemeye çalıştıklarını beyan ettiler. Bir müddet sonra işyerine gelen müşteki M.G. isimli şahıs iş yerinin babasına ait olduğunu, işyerini kendisinin çalıştırdığını, olayla ilgili bir kasıt olmadığını düşündüğünü ve mangal kömürünün tutuşması sonucu meydana gelmiş olabileceğini, kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etti. İşyerinde maddi hasar meydana geldi.

 

Ereğli’de uyuşturucu olayı

 

Ereğli’de kasten yaralama ve hakaret suçu ile işlem yapıldı. Alınan bilgilere göre C.K., yaklaşık 3-4 ay önce Y.K. isimli şahıstan Jameika isimli uyuşturucu madde aldığını, şüpheli şahsı şikayet edeceğini ortak arkadaşlarına söylediğini, şüpheli şahsın da bunu duyduğunu ve konuşmak için kendisini Kayalık sokağa götürdüğünü, şüpheli şahsın ve tanımadığı 2 şahsın kendisine hakaret ederek darp ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Olayın ardından kayıplara karışan şüpheli şahıslar ise polis tarafından arandığı belirtildi.

 

İlaçları ortada bıraktı!..

 

Ereğli Bağlık Polis Merkezi amirliğinde zehirlenme suçu ile işlem yapıldı. Verilen bilgilere göre şüpheli önceki gün saat 10.30 sıralarında hasta olan oğluna şurubunu içirdiğini, bu esnada kızı mağdurun yanında olduğunu, ilaçları masanın üzerine koyduğunu ve ev işlerini yapmaya başladığını, kızının yanına gelerek kardeşinin şurubundan içtiğini söylediğini, durumu eşi müştekiye telefonla bildirdiğini, kızını alarak hemen Kdz. Ereğli Devlet Hastanesine götürdüğünü, burada kızının tedavisinin yapılıp ardından çocuk servisine yatışının yapıldığını, olayda herhangi bir kastının olmadığını beyan etti, mağdurun Klamoks - Es 600 Mg şuruptan 50 cc kadar içmiş, hayati tehlikesi yok, gerekli tedavi uygulandı, gözetim amaçlı Çocuk Servisine yatışı yapıldı şeklinde geçici doktor raporu alındı.

 

Konser alanında kavga

 

Ereğli’de önceki gün gerçekleştirilen Osmanlı Çileği Kültür Festivalinin sahne önünde kavga meydana geldi. Ereğli Polis Merkezi Amirliği tarafından kasten yaralama, hakaret ve tehdit suçu ile yapılan olayın özeti şu şekilde: Müşteki R.A., M.A., M.A., birlikte konsere gittiklerini, konser alanında M.A.'ın daha önceden tanıdığı M.A. ve soyadını bilmediği B. isimli şahsın kendilerini alaycı bir şekilde işaret ettiklerini, şahıslara neden işaret ettiklerini sorduklarında aralarında arbede çıktığını, daha sonra M.A., G.E., B. ve sarı tişörtlü bir erkek şahsın kendilerini darp ettiklerini, hakaret ve tehditte bulunduklarını iddia ve şikayet etmişler, müştekilerin alkol yok, BTM ile iyileşir sıyrık ve kızarıklık mevcut şeklinde doktor raporları alınmış, şüphelilerin aranmasına başlanarak olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.

 

Ortaya çıktı!..

 

Ereğli’de hırsızlık suçu ile yasal işlem yapıldı. Emniyetten konuya ilişkin verilen detaylı bilgi ise şu şekilde: Müşteki V.B., kendisinin alışveriş merkezine gittiğini, kasada para ödemesi yaptığı sırada arkadaşı olan S.A. isimli şahsı kasiyer olarak gördüğünü, bir müddet arkadaşıyla sohbet ettiğini ve marketten ayrıldığını, akşam saatlerinde çantasına baktığında cüzdanının olmadığını gördüğünü, arkadaşı olan şüpheli şahsa durumu anlattığını ve kamera kayıtlarını izlemek istediğini söylediğinde arkadaşının kendisine yardımcı olacağını söylediğini, 26.05.2013 günü telefonunu yabancı bir numaranın aradığını ve cüzdanının isimli işyerinde unuttuğunu söylediğini, kendisinin daha önceden bahse konu büfeye gitmediği için kamera kayıtlarını incelediğinde arkadaşı olan şüpheli şahsın cüzdanı büfeye bırakarak uzaklaştığını gördüğünü, cüzdanını incelediğinde 55 TL para ve Finansbank bankamatik kartının olmadığını iddia ve şikayet etmiş, şüpheli şahıslar yakalanarak olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

 

Elini kaptırdı

 

Çaycuma’da meydana gelen iş kazasında 1 işçi dikkatsizliğinin nerede ise kurbanı oluyordu. Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğünden konuya ilişkin verilen bilgi şu şekilde: Müşteki S.A., bölümünde çalıştığını, kâğıtları yapıştırmak için kullanılan döner civataya baskı uygulayan sacı eli ile çektiği esnada acele etmesinden dolayı ve eline de eldiven giymediği için kendi dikkatsizliği sonucu bir anda sol el başparmağını saç ile cıvata arasına kaptırdığını, başparmağımın tırnak kısmından yaralandığını, tedavisini yaptırmak için Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesine gittiğini, olaydan dolayı kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, şahsın sol başparmağı tırnak kısmanda 1-2 cm lik kesi mevcuttur, hayati tehlikesi yoktur şeklinde doktor raporu alındı.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.