GÜLŞEN VE MURAT BOZ SAHNE ALDI

Tarih: 2013-06-30 02:43:00

ÖDÜL RUHİ CÖBEKOĞLU'NA VERİLDİ. KONSER SONRASI KAVGALAR YAŞANDI

Bu yıl 20’ncisi gerçekleştirilen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali" kapsamında şarkıcılar Gülşen ve Murat Boz konser verdi. Atatürk Anıtı önünde düzenlenen konserde, ilk olarak Gülşen sahne aldı. 

 

ÇAM AĞAÇLARINA ÇIKTILAR

Yaklaşık 1 saati aşkın eski ve yeni albümünden şarkılarını seslendiren Gülşen’e hayranları yoğun ilgi gösterdi. Gülşen’in ardından sahne alan Ereğlili sanatçı Murat Boz’da hayranlarına 2 saati aşkında seslendirdiği şarkılarla vatandaşları coşturdu. Boz’u hayranları yakından görebilmek için zaman zaman izdiham yarattı. Bazı vatandaşlar sahne kenarında bulunan çam ağaçlarına ve aydınlatma direklerine tırmandı.

 

BARIŞ AKARSU UNUTULMADI

Sanatçı sahnesinde Muğla'nın Bodrum ilçesinde 6 yıl önce geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren uzun bir süre Ereğli’de de yaşamış şarkıcı Barış Akarsu'nun anısına şarkı seslendirdi.

 

POSBIYIK’IN ELİNİ ÖPTÜ

Sanatçı Murat Boz, doğup büyüdüğü memlekette konser vermekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Konseri annesi, halası, ağabeyi ve yakın akrabalarının izlediğini de belirten Murat Boz,  ilkokul öğretmeni Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık’ın da elini öptü. Boz’a Belediye Başkanı Posbıyık tarafından çiçek ve çeşitli hediyeler verildi. Konserinin son bölümünde yağış nedeniyle konser alanında boşluklar oluştu. Konserin ardından havai fişek gösterileri ile etkinlik sona erdi.

 

TATSIZLIKLAR YAŞANDI

Etkinliğin ardından bazı noktalarda kavgaların yaşandığı gözlendi. Bir vatandaş ile polis arasında başlayan tartışma ise itiş kakışa dönünce olay yerine gelen takviye polisler şahsı etkisiz hale getirdi. Uzun süre polislere direnen gence zor kullanıldığını belirten vatandaşlar tepki gösterdi. Olay yerine çok sayıda polis gelirken genç gözaltına alındı. Konserin ardından bazı noktalarda yaşanan kavgalara ise polis anında müdahale ederek büyümeden önledi. Yalı Caddesinde davul zurna çalındığı şikayetlerinin ardından çevreye rahatsız eden davul zurnacılar uzaklaştırıldı.

 

SEVGİ BARIŞ DOSTLUK ÖDÜLÜ

Uluslar arası sevgi barış dostluk ödülü Ereğli Belediyesi’nde 20 yıl Belediye Başkanlığı yapan Ruhi Cöbekoğlu’na verildi. Sahneye yakınlarının yardımı ile çıkabilen Cöbekoğlu için konuşan Posbıyık, “Bu kentin alt yapısı ile üst yapısı ile hayatını bu yolda adayan değerli büyüğümüz Ruhi Cöbekoğlu. Ereğli halkı adına bu ödülü kendilerine takdim ediyorum” dedi.

 

CÖBEKOĞLU’NA YOĞUN ALKIŞ

Cöbekoğlu’da konuşmasında şunları söyledi: “Çok değerli hemşerilerim. Sevgili Ereğlililer. Uzun bir rahatsızlıktan sonra zorlukla karşınıza çıkıyorum, özür dilerim. İnsanların mutlu günleri vardır işte bende bugün bu mutluluğu Ereğli’de, Ereğli Belediyesi’nin yapmış olduğu etkinliklerin içerisinde sizlerle beraber oluyorum ve Başkan Halil’i kutluyorum. Aslında böyle bir topluluğu gönül dağa başka türlü görmek istiyor ama yaşım buna el vermiyor. Onun için ben sizlere en derin saygılarımı sunuyorum. Hepinizi sevgi ile kutluyorum”

Cöbekoğlu’na alanı dolduran vatandaşlar uzun süre alkışladı.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ünal Savaş :

HALİL BEY, SON KİŞİSEL FESTİVALİNDE YİNE ÖYLE BİR GAF YAPTI Kİ…!!! HALİL BEY, AKTİF SİYASETİNİN JÜBİLESİNİ YAPMIŞ OLDUĞU "SON KİŞİSEL ŞOV FESTİVALİNE" YALVAR YAKAR ZORLA GETİREBİLDİĞİ EREĞLİLİ SANATÇI MURAT BOZ'U FESTİVAL İZLEYİCİLERİNE TAKDİM EDERKEN YİNE ÖYLE BİR GAF YAPTI Kİ, BELKİ BİRÇOK KİŞİNİN GÖZÜNDEN KAÇMIŞTIR. KDZ. EREĞLİ HALKININ GÖZÜNÜN İÇİNE BAKA BAKA YİNE ÇOK BÜYÜK YALAN SÖYLEMİŞTİR. KDZ. EREĞLİLİ SANATÇI MURAT BOZ'U FESTİVAL İZLEYİCİLERİNE "MURAT DOĞAN" DİYE TAKDİM ETMİŞTİR. İYİCE YAŞLANDI GALİBA....!!! BEN BOŞUNA DEMİYORUM. BU FESTİVAL (KARNAVAL) HALİL BEYİN "AKTİF SİYASETİNİN JÜBİLESİNİ YAPMIŞ OLDUĞU "SON KİŞİSEL ŞOV FESTİVALİ" DİYE. AŞAĞIDAKİ LİNKTEKİ VİDEONUN 25.30 İLE 26.00 ARASINI İZLEYEBİLİRSİNİZ. HALİL BEYİN, KDZ. EREĞLİLİ SANATÇI MURAT BOZ'U FESTİVAL İZLEYİCİLERİNE TAKDİMİ "İŞTE MURAT DOĞAN" ŞEKLİNDEDİR. http://www.ereglibulteni.com/haber-detay/6/1974/murat-boz’dan-memleketinde-unutulmaz-konser.htm KDZ. EREĞLİ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİNDEN DERNEK GENEL KURULU KARARIYLA İHRAÇ EDİLEN SÖZDE ATATÜRKÇÜ??? BELEDİYE BAŞKANI SAYIN HALİL POSBIYIK DİYOR Kİ; “FESTİVAL YAPTIĞIM ZAMAN SİYASİ RANTIM YÜKSELİYOR. EREĞLİ’DE BENİ FAZLA TANIMAZLAR, TÜRKİYE’DE DAHA ÇOK TANIRLAR.” (06 Mart 2013 - Belediye meclis toplantısı) SAYGILARIMLA “FESTİVALE HAYIR. ÜRETMEDEN TÜKETMEK, EREĞLİ'Yİ TÜKETMEKTİR.” “BUGÜNÜN İSRAFI YARININ KITLIĞIDIR.” Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, Kalite gönüllüsü Ünal SAVAŞ – Erdemir retired, Quality volunteer

Ünal Savaş :

BAŞTA KENDİ PARTİSİ CHP??? OLMAK ÜZERE HİÇBİR SİYASİ PARTİ TARAFINDAN ÖNÜMÜZDEKİ YEREL VE GENEL SEÇİMLERDE TEKRAR ADAY GÖSTERİLME ŞANSI SIFIR OLAN, HALKIMIN MENFAATLERİNİ KORUYORUM SAFSATASI VE KANDIRMACASI İLE HEMEN HER KESİMLE GİRMİŞ OLDUĞU KISIR POLEMİK VE KAVGALARIYLA KDZ. EREĞLİ’NİN GELİŞİMİNİN ÖNÜNÜ TIKAYAN, SİYASİ MEFTA OLMUŞ SAYIN HALİL POSBIYIK’TAN KURTULMANIN SEVİNCİNİ KDZ. EREĞLİLİLER BÜYÜK BİR ÇOŞKUYLA VE SEVİNÇLE ÜÇ GÜN, ÜÇ GECE EĞLENEREK KUTLAMIŞTIR. SONKEZ YAPMIŞ OLDUĞU KİŞİSEL ŞOV FESTİVALİ İLE HALİL BEY BAŞARISIZLIKLARLA DOLU DÖRT DÖNEMLİK BELEDİYE BAŞKANILIĞINA SON NOKTAYI KOYMUŞ, AKTİF SİYASİ HAYATINDAKİ JÜBİLESİNİ YAPMIŞTIR. KDZ. EREĞLİ HALKININ, ESNAFLARININ, İŞADAMLARININ GÖZÜ AYDIN OLSUN. TAMAMEN BELEDİYE BAŞKANININ KİŞİSEL SOVUNA HİZMET EDEN VE KDZ. EREĞLİ'YE BUGÜNE KADAR GEREK TANITIM, GEREK KÜLTÜREL VE GEREKSE EKONOMİK YÖNDEN HİÇBİR KATKISI OLMAYAN, SEVGİ, BARIŞ, DOSTLUK GİBİ GÜZEL BİR EVRENSEL SÖYLEM ADI ALTINDA DÜZENLENEN, ANCAK; BELEDİYE BAŞKANI SAYIN HALİL POSBIYIK'IN HALKIMIN MENFAATLERİNİ KORUYORUM SAFSATASI VE KANDIRMACASI İLE BAŞTA KENDİ PARTİSİ CHP??? OLMAK ÜZERE HEMEN HER KESİMLE GİRMİŞ OLDUĞU KISIR POLEMİK VE KAVGALARI İLE İÇİ BOŞALTILAN BİR YALAN SÖYLEM VE ETKİNLİK HALİNE GELEN SÖZDE "SEVGİ, BARIŞ, DOSTLUK” KANDIRMACASINA ARTIK BİR SON VERİLMESİ DİLEKLERİMLE… SAYGILARIMLA “FESTİVALE HAYIR. ÜRETMEDEN TÜKETMEK, EREĞLİ'Yİ TÜKETMEKTİR.” “BUGÜNÜN İSRAFI YARININ KITLIĞIDIR.” Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, Erdemir retired

mete erol desteye :

Sen heralde misafir geldin.Rahmet yağdı demişsin. O KADAR HAVAYİ FİŞEK SAHRA ÇÖLÜNDE ATILSA İDİ ÇÖLEDE YAĞMUR YAĞARDI. Bilmiyorsan öğren havayi fişeklerin bulutları harekete geçirmesi ile anlık ve aynı bölgede 1-2 dakikalık yağmur oluşur. Havayi fişekleri seyrettin,uçağada bakmışsındır,sibel canı beğendiysen,murat boz akrabasınıi ziyaret etmiş ise,tarkan güzel kıvırmışsa;, KDZ.EREĞLİDE YAŞAYANLARIN SORUNLARI BİTMİŞTİR.GÖZÜMÜZ AYDIN.

Balılı Şakir :

Bu kalabalık bindirme kıta çoğu dışardan gelen insanlar istanbuldan ankaradan yüzlerce araç vardı tabiki ereğli halkıda katıldı ama o ilk dönemdeki gibi kalabalıklar asla yok artık millet doyum noktasına ulaştı çünkü ayrıca herkes posbıyık ve yanındaki adamlar gibi zengin değil köyden merkeze gelecek dolmuş parası olmayan insanlar var icra dosyalarının 15 bini bulduğu bir ereğlide kamu kaynaklarının trilyonluk festivallere harcanması vicdansızlıktır festival yapılmasın demiyoruz ama ilçeyi tanıtıcı daha düzeyli bir festival yapılabilir her sene aynı sanatçılara bilmem kaç milyar ödenmesine hiç gerek yok ne oldu onlar aldı milyarları biz kaldık gene baş başa tencere tava hep aynı hava

Dünyalı :

biri yorum yapmış posbıyık yüzde 85 alcakmış heralde bu arkadaş mars ve uranüs gezegeninden falan dünyamızı ziyaret eden bir uzaylı hey uzaylı memlekete hoş geldin :))) pili biteli çok oldu başkanının senin şarjda olmuyo artık

hüseyin :

dışarıdan ereğli gelenlermi oy kullanacak kalabalığın misafir olduğunu posbiyık söylemiyormu

Cansu Kızıl :

Trilyonluk kamu kaynakları yine posbıyığın kişisel şovunu yaptığı festival uğruna harcandı millet göbek attı eğlendi ama yeşilçam filmi bitti bu senede seneye başka bir yeşilçam filminde buluşmak üzere hoşçakalın

Zihni :

Cöbekoğlu için akıl sağlığı raporu isteyenler acaba bugün nasıl olduda cöbekoğluna ödül veriyorlar bunu incelemek lazım ayrıca bu ödüller için bir komite kuruluyomu yoksa her zamanki gibi halil posbıyık şuna ödül verilecek verrrrrr diye talimatmı veriyo :) festival posbıyık sayesinde o kadar laçkalaştıki içip içip sağa sola kusanlar kavga edenler emekçi polisimizi uğraştıranlar başkan posbıyığın bitmek bilmez kendini beğenmişliği içi boş sevgi barış dostluk söylemleri kabak tadı verdi artık

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.