İBRAHİM EFE'DE YANGIN İBRAHİM EFE'DE YANGIN

Saadet Partisi Karadeniz Ereğli Belediye Başkan adayı Musa Kumaş, göreve talip olmasının şahsi ikbaliyle alakalı olmadığını, Karadeniz Ereğli'nin kaybedecek 1 yılının bile bulunmadığını söyledi, istihdam konusuna değindi.
 

Whatsapp Image 2024 03 15 At 21.29.43

"PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KAZAR"
Kumaş, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: "İstediğim yerde, istediğim partide, gücün yanında siyaset yapabilirdim. Lakin, Erbakan hocama 'pazara kadar değil mezara kadar' diye söz vermiştim. Mesele, dosdoğru olup, doğruyu ve hakkı anlatmaktır. Bu görevlere talip olmamız şahsi ikbalimizle alakalı değildir. Ben doğru, hak olanı her şart ve zeminde anlattığımı melekler kayıt altına alıyor, bu vesileyle benim üzerimden vebal ve sorumluluk kalkıyor. Gerisi sizi ilgilendirir. 
 

"NEREDE İSTİHDAM EDİLECEK BU GENÇLER?"
30 sene önce bu kent 'Çilek' marka adıyla beyaz eşya üretmesi gerekir diyordum. Geldiğimiz noktada keser üretemiyoruz. Sanayi kentinde nerde istihdam edilecek bu gençler. Mücadelem, bu kentin çocukları için, organize sanayide kuracağımız fabrikalarda çalışacak genç, akşam evine gidip ailesiyle beraber sofraya oturacak inşallah. Bu kentin kaybedecek 1 yılı bile yok. Benim hocam 11 ayda koalisyon hükümeti ile denk bütçe yaptı bu ülkede. Zaman çelik çomak oynama, horoz dövüşü yapma zamanı değil."