Kdz. Ereğli’nin ilk alışveriş merkezi Ereylin her geçen gün bünyesine yeni markalar katmaya devam ediyor. Bugün açılışı gerçekleşen Bargello Parfüm ile, beraber yeni markalarında Ereylin AVM’de olacağını bildiren, Ereylin AVM yatırımcıları Ünallar Metal Yönetimi, AVM’de mimari değişimin başladığını daha modern bir Ereylin ile bölge halkına hizmet vereceklerini duyurdular.

ERDEMİR CADDESİ'NDE KAZA... ERDEMİR CADDESİ'NDE KAZA...

Ulusal markalar ile görüşmelerin sürdüğünü ve bünyelerine çok özel markalar katacaklarını söyleyen Ereylin AVM Müdürü Gülçin Ceylan, Kdz. Ereğli’nin ilk alışveriş ve yaşam merkezi Ereylin’i geliştirmeye devam ettiklerini belirtti. Ceylan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Ereylin AVM’yi geliştirmeye ve büyütmeye devam ediyoruz. Çok yakında ulusal markalar hizmet vermeye başlayacak. Ereğli halkına kaliteli hizmet vermek için yönetim olarak tüm hızımızla çalışıyoruz. Bargello parfümün bugün açılışını gerçekleştirdik. Kendilerine bol bereketli kazançlar diliyoruz. Bargello parfüm severlerinide Ereylin’e davet ediyoruz”

Bargello StandBargello Açılış