AK Parti Belediye Başkan Adayı Recep Ocak, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Zonguldak mitingi ve aday tanıtım toplantısının ardından Alaplı'da kalabalık bir partili grubu tarafından karşılandı.

Konfetiler ve meşaleler eşliğinde Karşıyaka Mahallesinden ilçe merkezine kadar partililerle birlikte yürüyen Ocak, burada toplanan kalabalığa hitaben bir konuşma yaptı.

Konuşma öncesinde kurban kesilerek dua edildi.

 

‘BU KARDEŞİNİZE GÜVENİN’

Ocak, konuşmasında, Alaplı'ya çok güzel hizmetler yapacaklarını belirterek, "Bu kardeşinize güvenin. Alaplı’nın makus talihini gelin hep birlikte değiştirelim. Bu şehir bunu hak etmiyor, güzel olanı hak ediyor." dedi.

"Biz bu şehire imzamızı atacağız."  diyen Ocak, "Tüm Türkiye bu şehri konuşacak. Alaplı’da yapılacak çok iş var. Biz birlikte güçlüyüz. Bu kadim şehire omuz omuza vererek, sırt sırta vererek kimseyi ayırt etmeden, eşit bir şekilde  birlikte hizmet edeceğiz. Alaplı'da çok güzel işler yapacağız. Bu şehirde doğdum, Bu şehirde büyüdüm. Bu şehrin her noktasını biliyorum. Yapılmayan işleri de biliyoruz. Kimseyi eleştirmeyeceğiz, projelerimizle konuşacağız. İyi ki varsınız, hiçbir zaman bu birliktelikten pişman olmayacaksınız. Alaplı'da yapacağımız projelerle bu şehrin çehresinin nasıl değişeceğini göreceksiniz. Biz yapamayacağımız hiçbir sözü bugüne kadar vermedik." ifadelerini kullandı.

Celil Çolak:  "Nilüfer hiç olmadığı kadar güzel olacak" Celil Çolak: "Nilüfer hiç olmadığı kadar güzel olacak"

 

“"BİZE DESTEK VERİN”

 İsimlerini sayarak tüm partilerin seçmenlerine seslenen Ocak, "Lütfen bu şehri değiştirmek için bize destek verin. Alaplı’yı 15 yıl sonra iktidar partisinin gücüyle birleştirerek, nasıl bu şehrin değişeceğini, nasıl gelişeceğini hep birlikte göreceğiz. Bu kardeşinize güvenin. Alaplı’nın makus talihini gelin hep birlikte değiştirelim. Bu şehir bunu hak etmiyor, güzel olanı hak ediyor.31 martta öyle bir kazanacağız ki, sonucunda hiç kimse kaybetmeyecek, sadece Alaplı kazanacak. Bizim ne koltuk sevdamız nede başka bir sevdamız var. Bizim tek sevdamız, Alapli'ya hizmet etme aşkı. " şeklinde konuştu.

 

GÜNGÖR, "ALAPLI'YI GERÇEK BELEDİYECİLİKLE TANIŞTIRACAĞIZ"

AK Parti Alaplı Ilçe Başkanı Altan Güngör de konuşmasında, "Değerli adaylarımızı karşınıza çıkardık Her iki adayımız da Alaplı ‘yı Gümeli'yi hak ettiği noktaya getirecek, etkiye, bilgiye yeteneğe sahipler. Onların gücüne güvenerek destek vermenizi rica ediyoruz. Biz Alaplı'yı gerçek belediyecilikle  tanıştırmayı sizlere göstermek istiyoruz. Bu desteği gördük ve bunu 31 Mart ‘ta da görerek inşallah belediyemizi hep birlikte yöneteceğiz.. Yepyeni bir Alaplı hepimizi bekliyor." ifadelerine yer verdi.

AK Parti Gümeli Belediye Başkanı Aytaç TOSUN da, destek ve katılımlarından dolayı partililere teşekkür etti.

Whatsapp Image 2024 02 11 At 00.38.17Whatsapp Image 2024 02 11 At 00.37.54 (1)Whatsapp Image 2024 02 11 At 00.37.54Whatsapp Image 2024 02 11 At 00.38.08Whatsapp Image 2024 02 11 At 00.38.08 (1)Whatsapp Image 2024 02 11 At 00.38.15