Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Şubesinin geleneksel hale getirmiş olduğu ve bu sene 24.’sünü düzenleyeceği MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni programı, 12 Haziran 2024 Çarşamba günü 16.00-18.30 saatleri arasında Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek. 

MÜSİAD GENEL BAŞKANI MAHMUT ASMALI PROGRAMA KATILACAK

Program hakkında bilgiler veren MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Kemal Gülbay, “ Bu sene 24.’sünü Genel Başkanımız Sayın Mahmut Asmalı’nın da katılımlarıyla düzenleyecek olduğumuz MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni programımıza, il ve ilçe bürokratlarımız, MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, MÜSİAD Başkanlarımız, iş insanları, üyelerimiz, öğrencilerimiz ve aileleri ile basın mensuplarımız iştirak edeceklerdir” derken tüm vatandaşlarımızı programlarına beklediklerini de sözlerinde dile getirdi.

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Şubesinin geleneksel hale getirmiş olduğu Eğitim Başarı Ödül Töreni programları ile başarılı öğrencilerin ödüllendirilerek onore edilmelerinin amaçlandığını belirten Gülbay, şunları söyledi; “Başarının iyi bir eğitimin neticesinde geleceğine ve başarının mutlaka ödüllendirilmesi gerektiğine inanan MÜSİAD’ın Karadeniz Ereğli Şubesi olarak, 1995-1996 eğitim öğretim yılında Lise ve Dengi okulların birincilerine ödül verilmesi yönünde alınan karar neticesinde ilk Ödül Töreni Programımız 1996 yılında gerçekleştirilmişti.

1996 YILINDAN BU YANA 1763 BAŞARILI ÖĞRENCİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

NNYÜ ‘den Kurucu Mütevelli Heyet Başkanı Özhamurkar’a plaket NNYÜ ‘den Kurucu Mütevelli Heyet Başkanı Özhamurkar’a plaket

Başarılı öğrencilerimizi ödüllendirdiğimiz programımız zaman içerisinde genişletilmiş, okullarında ikinci ve üçüncü olanlara da ödül verilmeye başlanmıştı. 2005 Yılında Alaplı ilçemizde ki, 2019 yılında da Akçakoca ilçemizde ki Lise ve Dengi okullar da ödül kapsamına alınmış ve daha da büyüyen organizasyonumuz ile 1996 yılında başlayan program kapsamında toplam 1763 başarılı öğrencimiz ödüllendirilmiştir.

BU SENE 123 BAŞARILI ÖĞRENCİMİZİN ÖDÜLLENDİRİLECEĞİ PROGRAMA TÜM VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİDİR

Ülkemizde bir çok alanda başarılı insanlarımıza plaket ve ödül verilir. Ama bizler geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz öğrencilerimizin ödüllendirilerek onların onore edilmeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu bağlamda bu sene 24.’sünü düzenleyecek olduğumuz Eğitim Başarı Ödül Törenimizde, Karadeniz Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 24 Adet, Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 8 Adet, Akçakoca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 9 Adet Lise ve dengi okul olmak üzere toplam 41 okulda ilk üç dereceye giren 123 öğrencimize ödüllerini dağıtarak başarılarından dolayı onları bir nebze de olsa mutlu etmeye çalışacağız. Bu düşünceler doğrultusunda başarılı öğrencilerimizin ödüllendirileceği programımıza tüm vatandaşlarımızı şimdiden davet ediyoruz. ” dedi.

(Haber Merkezi)

Editör: Mustafa Kemal Bektaş