Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci, belediye garajında bulunan ve halkın hizmetine yeniden sunulması planlanan otobüsler ile bazı iş makinelerine zarar verildiğini söyledi.

Tokat'ta telefonla dolandırıcılık yapan şüpheli tutuklandı Tokat'ta telefonla dolandırıcılık yapan şüpheli tutuklandı

Hizmetin önünü kesmek isteyen bir grubun bulunduğunu ve bu grubun üzerine gitmeye devam edeceklerine değinen Dökmeci, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"BU GRUP ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR"

"Daha iyi hizmet sunabilmek, ihtiyaçları giderebilmek için bazı hizmetlerin önünü açmak için çalışmalarımız devam ediyordu. Basın açıklaması yaptık geçen gün. Açıklamada otobüsleri göstermiştik, hurda hale getirilebilecek otobüslerdi bunlar.  Çalışabilir hale getirilebilecek otobüslerdi bunlar. Basın açıklamamızın hemen sonrasında bir güruh mu diyelim, camları kırmışlar, araçların içerisine girip bazı parçalarını kopartmışlar, kesmişler. Hizmet etmemizin önüne geçmek isteyen gruplar var. Bu gruplar çalışmalarına devam ediyor.

"ÜZERİNE GİTMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Biz bunlardan yılmayacağız, bu grupların üzerine de gitmeye devam edeceğiz. İlçe Emniyet Müdürümüz de burada, kolluk kuvvetlerine güveniyoruz, Olay yeri inceleme gelecek. Bu işleri yapanlar akşam yataklarında nasıl rahat uyuyorlar anlamıyorum. Çünkü burada zarar verilen şeylerin tamamı Kozlu halkının vergileri alınmış mal ve malzemeler. Biz hizmet etmeye çalıştıkça önümüze geçmeye çalışıyorlar, biz yılmayız, korkmayız. Bu sadece bir örneği. Bu yapılan insanlığa, vatandaşlığa, yurt sevgisine hiçbirşeye uymayan bir hareket. Bunu yapanlar yataklarında rahat uyumasınlar, emniyet müdürlüğümüz bu işin peşini bırakmayacak. "

(Haber Merkezi)