BAZI BÖLGELERDE DENİZE GİRMEK YASAKLANDI BAZI BÖLGELERDE DENİZE GİRMEK YASAKLANDI

Halkın Sesi Gazetesi Tüzel Kişi Temsilcisi  Yayıncı ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Cevdet Akgün 2 Haziran 2024’de sat 01.38 sıralarında işyerinden evine giderken, Zonguldak Belediyesi’ne ait ilaçlara aracı tarafından ezilme tehlikesi yaşadığını açıkladı.

Akgün, bu saldırının Belediye Başkanı Tahsin Erdem ile ilgili yayımlanan haberlere bağladığını belirtirken. “Tahsin’cim köpeklerine sahip çık. Ben hayvanları severim, senin köpeklerini de severim. Sen bütün köpeklerinle gel Tahsin. Aradım seni ulaşamadım. Telefonun kapalı. 657 Tahsin.” Dedi.

Zonguldak merkezde Kale Ekmek mevkiinde ve  çevrede bir çok kişinin de bulunup tanık olduğu olayla ilgili olarak şikayette bulunmadığını belirten Cevdet Akgün ile sabah saatlerinde telefonla konuştuğumuzda ”çevrede onlarca kamera var. Bu kayıtlarda olayın nasıl olduğu açıkça bellidir. Ben bu zamana kadar kimseden şikayetçi olmadım ki.” Sözleriyle konuştu.

Halkın Sesi Gazetesi'nin haberi şu şekilde:

Tahsin’in köpekleri Cevdet Akgün’e saldırdı

Zonguldak Belediyesi’ne ait araç, gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Cevdet Akgün’ü ezme girişiminde bulundu.

Zonguldak Belediyesi’ne ait ilaçlama aracını kullanan şoför, Zonguldak merkezinde Kale Ekmek mevkiinde Cevdet Akgün’ü ezmek üzere manevra yaptı. Saat 01.30 sıralarında gerçekleşen olaydan Cevdet Akgün son anda kurtuldu.
Konu ile ilgili açıklama yapan Gazeteci Akgün, “Tahsin’cim köpeklerine sahip çık. Ben hayvanları severim, senin köpeklerini de severim. Sen bütün köpeklerinle gel Tahsin. Aradım seni ulaşamadım. Telefonun kapalı. 657 Tahsin.” İfadelerini kullandı.

Tahsin

Editör: Derya Tetik