ANKARA (AA) - CW Enerji, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) düzenlediği Cumhuriyet'in 100. Yıl Ödülleri Töreninde "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" listesinde yer alması nedeniyle ödül aldı.

Yapı Kredi Portföy, finansal okuryazarlık süreçlerinin iyileştirilmesi projesinde eğitim verdi Yapı Kredi Portföy, finansal okuryazarlık süreçlerinin iyileştirilmesi projesinde eğitim verdi

Şirketten yapılan açıklamaya göre, ATSO Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen törende CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan ödülü ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar'dan aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2022 listesinde 227. sırada yer aldıklarını belirterek, "Başarılı çalışmalarımızı bu tarz ödüllerle taçlandırmak bizim için oldukça gurur verici. Antalya ve ülkemiz için kendimizi geliştirmeye, üretmeye ve ekonomimize katkı sağlamaya tüm hızımızla devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Sarvan, sürdürülebilir büyüme ve yenilikçilik anlayışı ile çalıştıklarına işaret ederek, "AR-GE çalışmalarımıza devam ederek, katma değerli ürünlerimizle sektör adına kazanımlar sağlama hedefindeyiz. Kurulduğumuz günden bu yana olduğu gibi bundan sonra da yolumuza daha da büyüyerek devam etmek istiyoruz. CW Enerji olarak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir doğa bırakma hedefiyle güneş enerjisinden hayatımızın her alanında yararlanabilmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.