ANNE VE OĞLU YIKILAN EVİN ENKAZINDA, ARAMA EKİBİNDEN 21 KİŞİ YARALANDI ANNE VE OĞLU YIKILAN EVİN ENKAZINDA, ARAMA EKİBİNDEN 21 KİŞİ YARALANDI

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, Engin Polat ve Dilan Polat'ın da aralarında olduğu şüphelilerle ilgili "Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet" suçlarından başlatılan soruşturma devam ediyor.
Soruşturma kapsamında İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden 18'inin, İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğündeki işlemleri tamamlandı. Aralarında Dilan Polat ile Engin Polat'ın da olduğu 18 şüpheli, Kartal'daki İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edildi.
Polis ekiplerince 4 gün boyunca süren ifade alma işlemlerinde Dilan Polat'a 26, Engin Polat'a ise 40 sayfa soru sorulduğu öğrenildi.

dilan-polat-posbiyik-in-havasini-bozdu-1-3072022164431Karadeniz Ereğli'de Temmuz 2022'de mağaza açılışına katılan Dilan Polat, yoğun ilgi görmüştü. Açılıştan önce güzellik merkezinin önünü dolduran hayranları Polat'ı görebilmek için adeta birbiri ile yarışmış ana yol güzergahı da zaman zaman trafiğe kapanmıştı. Kendisine gösterilen ilgiye kayıtsız kalmayan Polat, platforma çıkıp dans etmiş hayranlarına da öpücük göndermişti.

cb62f632-ddd5-471b-8bcc-c319b7b7242f