BAL 6. Grupta namağlup lider Eskişehirspor'un Teknik Direktörü İbrahim Baş, Kdz.Ereğli Belediyespor-Alaplı Belediyespor erteleme maçını Şehit Vefa Karakurdu stadında izledi. Her iki takıma karşı da düşüncelerini paylaştı.

SALONU TIKLIM TIKLIM DOLDURDULAR SALONU TIKLIM TIKLIM DOLDURDULAR

"DİNAMİKLER, ÇOK KOŞUYORLAR"

Kdz.Ereğli Belediye-Alaplı Belediyespor karşılaşmasını değerlendiren, Baş, "Alaplı bu ligin en çok gol atan ayrıca en çok gol yiyen altıncı takımı. Kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir takım. Dinamikler, çok koşuyorlar. İyi işler yapıyorlar. Artılarını eksilerini görmeye çalıştık. Kanatları da iyi kullanan bir takım. Dikkat etmemiz gereken oyuncuları var. Bizim her anlamda çok dikkatli olmamız lazım. Pazar günü kazanırsak iyi yol kat etmiş olacağız" sözleri ile konuştu.

"FUTBOLCU, HOCA VE YÖNETİME TEPKİLER VARDI”

Baş, Ereğli Belediyespor için şu ifadeleri kullandı: "Ereğli’de atmosfer bizim için zor olacağa benziyor. Alaplı’ya 3-1 kaybettikleri maçta futbolculara, hocaya ve yönetime taraftarların tepkileri vardı. 22 milyon TL harcamışlar ama istedikleri yerde değiller. Kendilerine gelmek istiyorlar. Bu hafta Kozlu karşısında hükmen 3-0 galip sayılacaklar ve dinlenecekler. Kozlu sonrası, öfkeden arınmış bir Ereğli olacak karşımızda. O maçta hiç kolay olmayacak. İyi takımlar ama istedikleri ivmeyi yakalayamadılar.”