Kdz. Ereğli Belediyespor Kadın Futbol Takımı alt yapısında yetişen milli futbolcular Ebru Topçu ve Berna Yeniçeri’nin formasını giydiği Galatasaray Petrol Ofisi futbol takımı, Kadın Futbol Süper Liginde şampiyon oldu.

Whatsapp Image 2024 05 05 At 19.05.19 (2)

Ereğlili milli futbolcuları kutlayan Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, “Kdz. Ereğlili kızlarımızdan önemli bir başarı daha…

2004 Yılında Şalvarspor - Alyazmalıspor gösteri maçının ardından kurduğumuz ve bugün Kadın Futbol Süper Lig'de mücadele eden Kdz. Ereğli Belediyespor Kadın Futbol takımımızın altyapısından yetişen, birçok başarıya imza atan isimlerden olan milli futbolcular Ebru Topçu ve Berna Yeniçeri'nin formasını giydiği Galatasaray Petrol Ofisi futbol takımı, Kadın Futbol Süper Ligi 2023-24 sezonunu şampiyon tamamladı.

Karadeniz Ereğlili milli futbolcular Ebru Topçu ve Berna Yeniçeri de bu şampiyonlukla birlikte kariyerlerine bir büyük başarı daha eklerken kentimizin de gurur kaynağı oldu.

Ordu'da belediyenin "alım garantisi" verdiği çiftçinin hedefi 5 bin kaz üretmek Ordu'da belediyenin "alım garantisi" verdiği çiftçinin hedefi 5 bin kaz üretmek

Ereğli halkı adına kızlarımızı başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.