ANNE VE OĞLU YIKILAN EVİN ENKAZINDA, ARAMA EKİBİNDEN 21 KİŞİ YARALANDI ANNE VE OĞLU YIKILAN EVİN ENKAZINDA, ARAMA EKİBİNDEN 21 KİŞİ YARALANDI

CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğ Ertuğrul, Başkentte Gündem programına katıldı Genel Başkan değişikliğine ilişkin önemli mesajlar verdi.

"ÖNEMLİ BİR MESAJDIR"

Kurultayın tamamlanmasının ardından CHP kadrolarının yerel seçimlere motive olmak üzere harekete geçeceğini vurgulayan Ertuğrul, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:  "Seviyeli, kırıcı olmadan yarıştılar. Delegasyonun takdiri ile bayrak değişimi yaşandı. Kurultayda bir değişim gerçekleşti. Partimiz adına demokrasi adına bu sürecin böyle ilerlemesi ve sonuçlanması önemli bir mesajdır. Kurultay biraz uzun sürdü, 2 günü aşkın süredir gerçekten azimle orada bekleyen tüm yöneticilerimize, çalışanlarımıza özellikle gerçekten bu kadar uzun süreler geçmesine rağmen yorgun şekilde bekleyen partimizin iç demokrasisine katkı veren delegelerimize teşekkür ediyorum.

"SAYGIMIZ BİTMEYECEKTİR"

Kurultay gerçekleşti, genel başkan değişti. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na sonsuz saygı ve sevgimiz mevcuttur. Vermiş olduğu emekler için partimizi daha iyi noktaya getirmek için çabalar için emekler için uykusuz kaldığı günler için atlattığı hayati tehlikeler için verdiği çaba için teşekkür ediyoruz. Kendisine sevgimiz, saygımız bitmeyecektir. Başımızın üzerinde yeri vardır. Kendisinin partiye katkı vereceğine inancım sonsuz. Bunu da sosyal medyadan ifade etti. Bundan sonra önümüze bakacağız. Yerel seçim sürecine girdik. Rakiplerimiz çalışıyorlar ama şunu da söyleyeyim bir kan değişimi iyidir. CHP seçmeni de biraz daha motive olmuştur diye düşünüyorum. Bu tartışmaları geride bırakıp hep birlikte tekrar CHP kadroları olarak hızlı bir şekilde yerel seçime adapte olacağız. "