Gelik beldesinde dün yaşanan göçükte hayatını kaybeden Tevfik Soy'un (33) cenazesi, Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morgundan alınarak Bartın'ın Ağdacı Mahallesi'ndeki evine getirildi.

Soy için burada Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi ve helallik alındı.

BATI KARADENİZ'DE TEK, FİYATLAR DA BELLİ OLDU BATI KARADENİZ'DE TEK, FİYATLAR DA BELLİ OLDU

Evli ve iki çocuk babası Soy'un cenazesi, Merkez İmam Hatip Camisi'nde öğle vakti kılınan namazın ardından mahalledeki aile mezarlığına defnedildi.

Cenaze törenine, madencinin ailesi, yakınları ve mesai arkadaşlarının yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, Bartın Belediye Başkan Vekili Selim Karakaş ve Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkan Vekili İsa Mutlu da katıldı.

A A 20240605 34785509 34785506 Z O N G U L D A K T A M A D E N D E K I G O C U K T E O L E N I S C I B A R T I N D A S O N Y O L C U L U G U N A U G U R L A N D IA A 20240605 34785509 34785508 Z O N G U L D A K T A M A D E N D E K I G O C U K T E O L E N I S C I B A R T I N D A S O N Y O L C U L U G U N A U G U R L A N D I

Editör: Derya Tetik